občianske združenie zamerané na rozvoj osobnosti, ducha a aktívnu náplň voľného času

Vyhľadávanie - Search

NASLEDOVNÉ UDALOSTI

There are no upcoming events currently scheduled.
Kompletný kalendár

--- NOVEMBER 2017 ---

OSLÁVENCI
02.11. Anton Hnáth Moravany 76
          stredoškolský profesor
03.11. Peter Krajčír Bratislava, Trnava
          dobrodruh a cestovateľ 70
03.11. Zdenka Králová (Liptáková) 67
          Bratislava kombinatorička
          profesorka STU Bratislava
03.11. Ľuboš Oravec Bratislava 53
03.11. Judita Ďurčová N.Mesto n/V. 34
05.11. Natália Chanová Púchov 16
          reprezentantka SR v sudoku
06.11. Štefan Gašpár Brusel, Púchov 38
08.11. Emília Rigdová ml. Poprad 27
11.11. Štefan Schrötter Košice 66
17.11. Jozef Štuller Obyce 33
21.11. Pavol Kollár-Bratislava 18
24.11. Jozef Páleník Svinná 63
          poľnohospodár
26.11. Ján Turek Poprad 50
          podpredseda SZHaK
27.11. Alžbeta Krejčiová N.Dubnica 28
28.11. Anton Čermák Košice 71
28.11. Katarína Pokorná Bratislava 28
28.11. Jozef Kontuľ Bratislava 56
          predtým Topoľovka

SPOMÍNAME
† 01.11.1997 Ján Csetneky Komárno
† 04.11.1997 Imrich Petrík Trebišov
† 12.11.2016 Magdaléna Brozmanová
          Žilina

PRIPOMÍNAME SI
* 06.11.1921 Vendelín Vavrík Žilina
   štátny zamestnanec
* 06.11.1925 Jozef Šurina
  Banská Bystrica operný zborista
* 09.11.1958 Zoltán Végh Martin
   svetový autor maľovaných krížoviek
* 10.11.1933 Stanislav Mašan Banská
  Bystrica maliar porcelánu z Francúzska
* 11.11.1945 František Genšorík Martin
* 18.11.1912 Ján Drdoš Čadca, Lučenec
   učiteľ
* 18.11.1936 Štefan Kovarovič Kúty
   vlakový poštár
* 25.11.1920 Marcel Barát "M.B.Rosin"
  Mýtna Nová Ves

--- DECEMBER 2017 ---

OSLÁVENCI
04.12. Dušan Vojník Prešov 61
06.12. Pavol Husár Prešov 64
07.12. Juraj Bódi Detva 63
13.12. Helena Hupková Nové Zámky 76
15.12. Jozef Mokrý Prievidza 75
           chemik
19.12. Michaela Bieliková Sereď 22
          talentovaná reprezentantka SR
19.12. Vladimír Kmeť Krpeľany 46
20.12. Daniela Kalaninová Humenné 33
          autorka krížoviek
21.12. Terézia Schenková Martin 72
          tajomníčka SZHaK
22.12. Anna Zamboyová Prievidza 77
          ekonómka
22.12. Ladislav Žitňák Šaľa 60
24.12. Juraj Fajčík Kremnica 86
          literát a pedagóg pre mládež
          s chybami sluchu

24.12. Rudolf Čačko Košice 75
25.12. Stanislav Krajči Košice 48
          alias "Kreuz"

SPOMÍNAME
† 23.12.2008 Ján Turek st.
   dlhoročný vedúci o Tatranec
† 28.12.1976 Miloš Lociga Lučenec
   ekonóm

PRIPOMÍNAME SI
* 02.12.1930 František Pekár Kalša
   učiteľ
* 18.12.1935 Ladislav Královský
   Michalovce turnajový fotograf
* 26.12.1932 Ivan Slávik Nová Dubnica

KALENDÁR udalostí

November 2017 December 2017 January 2018
Mo Tu We Th Fr Sa Su
Week 48 1 2 3
Week 49 4 5 6 7 8 9 10
Week 50 11 12 13 14 15 16 17
Week 51 18 19 20 21 22 23 24
Week 52 25 26 27 28 29 30 31
Výsledky turnajov v Púchove PDF Print E-mail
Written by Ján Farkaš   
Saturday, 09 May 2015
9. mája si prišli na svoje priaznivci sudoku a logických úloh všetkých vekových kategórií, ktorí zavítali na Považie, do Púchova, kde ich privítal Gumi turnaj, pod taktovkou už tradičných turnajových autorov Jana Novotného a Ivana Pastuchu. Súboje boli veľmi napínavé, pretože išlo o posledný turnaj v rámci regionálnych podujatí, ktoré mohli ovplyvniť kvalifikáciu na majstrovstvá sveta, čo bolo pre väčšinu dôležité. "Krtkove" sudoku išlo ešte ako tak, ale Ivanov rukopis v hlavolamoch stále väčšine nesedí a tak bodové zisky neboli až také vysoké, ako si možno niektorí predstavovali. Výsledky však platia a získané skúsenosti sa možno prejavia na blížiacich na majstrovstvách Slovenska.
Záver lúštiteľského stretnutia patril nominačnému turnaju v logike, ktorý už mohol naznačiť, kto sa reálne popasuje o miestenku do Bulharska.
PÚCHOV - Gumi turnaj
SUDOKU A

1.J.Ondroušek-Brno 253
2.M.Demiger-Zl.Moravce 244
3.P.Jaselský-Vojtovce 241
4.P.Hudák-Košice 204
5.M.Bieliková-Sereď 197
6.Z.Hromcová-Bytča 196
7.Š.Gašpár-Brusel 154
SUDOKU B
1.M.Šalaga-Martin 244
2.G.Jaselská-Vojtovce 191
3.L.Ondovčíková 151
4.I.Hudák-Košice 143
5.D.Ondovčíková 116
6.Z.Branišová-Bytča 113
7.J.Morávek-Prievidza 99
PÚCHOV - Gumi turnaj
LOGIKA A

1.J.Ondroušek-Brno 65
2.Š.Gašpár-Brusel 57
3.P.Hudák-Košice 56
4.M.Uher-Bratislava 46
5.M.Bieliková-Sereď 30
6.M.Prinerová 24
7.M.Kollár-Bratislava 22
LOGIKA B
1.P.Gašpár-Púchov 68
2.D.Ondovčíková 65
3.I.Hudák-Košice 63
4.M.Šalaga-Martin 62
5.J.Grajciar-Zvolen 51
6.L.Ondovčíková 42
7.Z.Branišová-Bytča 41
NOMINAČNÝ TURNAJ V LOGIKE
 1.Matúš Demiger-Zlaté Moravce 87
 2.Štefan Gašpár-Brusel 77
 3.Matej Uher-Bratislava 65
 4.Zuzana Hromcová-Bytča 53
 5.Michaela Bieliková-Sereď 52
 6.Blanka Lehotská-Bratislava 50
 7.Pavol Kollár-Bratislava 44
 8.Pavol Jaselský-Vojtovce 38
 9.Andrej Palštiak-Námestovo 36
10.Martin kollár-Bratislava 34
11.Jaroslav Grajciar-Zvolen 28
12.Ján Farkaš-Bratislava 25
13.Martina Prinerová-zvolen 23
14.Igor Hudák-Košice 19
15.Natália Chanová-Púchov 18
Last Updated ( Sunday, 10 May 2015 )
 
< Prev   Next >
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement