občianske združenie zamerané na rozvoj osobnosti, ducha a aktívnu náplň voľného času

Vyhľadávanie - Search

Kto je práve On-Line

CB not installed

prihlásenie

CB not installed
TELEplus krížovky PDF Print E-mail
Written by Ján Farkaš   
Thursday, 29 November 2007
ImageZačalo to úplne prirodzene, keď nás oslovil vydavateľ dvojtýždenníka TELEPLUS o možnosti participácie na novopripravovanom titule TELEPLUS krížovky. Myšlienka, ktorá nás v prvom počiatku zaujala, bolo to, že sme dostali ponuku na vlastný priestor v časopise, čo v dnešných časoch mediálneho boja o informáciu je nezvyčajné. Takto máte možnosť sa s nami oboznámiť i z inej stránky než sú len krížovky. Dočítate sa o našich autoroch, podujatiach čo pripravujeme počas celého roka, prípadne načrieme aj do zásobárne úloh, ktoré sa na týchto súťažiach lúštili.
ImageKeďže základná forma spolupráce bola najmä v autorskom zabezpečení krížoviek, veľmi radi sme využili možnosť ukázať čitateľom, že krížovky sa dajú robiť kvalitne a podľa stanovených pravidiel. Spektrum a skúsenosti našich autorov dávalo garanciu že to dokážeme a že splníme dané predpoklady. Žiaľ nie vo všetkých časopisoch sa pracuje so slovom tak, ako si reč našich matiek zaslúži. Nespisovné prechyľovanie z cudzích jazykov, neprofesionálne spracovanie obrazca či legendy, vymyslené skratky či iné výrazy, znehodnocujú prácu tých, ktorí sa tejto prospešnej činnosti venujú s väčšou vážnosťou. Práve preto sme niekoľko rokov prinášali ich odborný potenciál aj na stránkach tohoto periodika. 

Niekomu to ide lepšie, niekomu nie. V tomto odvetví ľudského bytia to ale nie je podstatné. Dôležité je, že si tí, ktorým krížovka učarovala, našli k sebe cestu a že vedia spoločne zmysluplne napĺňať životný kolobeh nielen seba, ale i mnohých vás.


 Časopis
TELEPLUS krížovky
vychádza každý mesiac a
počas 4 týždňov vás zaujme
pestrosťou a vtipom všetkých úloh,
ktoré pre vás redakcia pripravila.
Last Updated ( Monday, 05 March 2012 )
 
< Prev   Next >
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement