občianske združenie zamerané na rozvoj osobnosti, ducha a aktívnu náplň voľného času

Vyhľadávanie - Search

Kto je práve On-Line

CB not installed

prihlásenie

CB not installed
K.A.T. PEGAS PDF Print E-mail
Written by Ján Farkaš   
Friday, 30 November 2007
Keď Perzesus uťal hlavu Medúze, valila sa z otvorenej rany krv do mora a na tom mieste vznikol na príkaz boha morí Poseidona snehobiely kôň. Poseidon neskôr dal Pegasa hrdinovi Bellerofónovi, ktorý s ním vykonal nejeden hrdinský čin. (úryvok z gréckych bájí)

Image

Martinská firma s hádankovým názvom spolupracuje s nami už od roku 1998. Svoju podporu zameriava na zahraničnú oblasť a to najmä na zabezpečovanie možnosti reprezentácie Slovenska zúčastňovať sa Majstrovstiev sveta v logických úlohách. Bez jej pomoci by Slovensko nebolo zastúpené ani v organizácii World Puzzle Federation, ktorá zastrešuje členské štáty v tejto netypickej, ale už svetovej súťaži. Ďalej sa organizačne spolupodieľa na zabezpečení našich najvýznamnejších podujatí celoslovenského charakteru. Firma okrem obchodnej činnosti v oblasti marketingu a logistiky realizuje charitatívno - súťažné podujatia zamerané na rozvoj a propagáciu aktivít takých nekomerčných organizácií, ktoré pracujú s deťmi a popritom nemajú možnosť verejne prezentovať výsledky svojej práce (tanec, umelecký šport, spev, hovorené slovo a podobne).

Firma ponúka dlhodobú súťaž pre každého, kto si chce potrápiť hlavu. Ak sa Vám podarí odhaliť, čo sa skrýva za skratkou K.A.T., získate jej suvenír. Pomôckou je, že táto skratka vznikla ešte za študentských čias zakladateľa firmy a súvisí s jeho vtedajšou, ale i dnešnou záľubou.

Last Updated ( Friday, 30 November 2007 )
 
< Prev
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement