občianske združenie zamerané na rozvoj osobnosti, ducha a aktívnu náplň voľného času
Majstrovstvá Slovenska 2016 - 2020 PDF Print E-mail
Written by Ján Farkaš   
Sunday, 19 June 2016
Úspech v súboji o usporiadanie majstrovstiev sveta a sa podpísal aj v rozšírení adeptov, ktorí by mohli reprezentovať Slovensko. To malo za následok aj vyšší záujem o lúštenie a získavanie bodov do národnej kvalifikácie, kde majstrovstvá Slovenska majú bodovo veľký vplyv.
XVI. M-SR
19.6.2016
Žilina
XVII. M-SR
2017
Martin
XVIII. M-SR
2018
XIX. M-SR
2019
XX. M-SR
2020
Banská Bystrica

Tento rok organizujeme majstrovstvá Slovenska u nás tomu zodpovedal aj národný šampionát. Už len z toho pohľadu, že väčšina top riešiteľov bola na MS v organizačnom tíme a tak na účasť v reprezentačnom družstve mala šancu oveľa širšia skupina záujemcov. Majstrovstvá Slovenska mohli v tomto mnohé napovedať.

 

 

 

Jubileum by malo vyvrcholiť tam, kde mal šamiponát svoj začiatok. A tak sa po rokoch pokúsime vrátiť do srdca Slovenska.

 

Podujatie s podporou Žilinského samosprávneho kraja

ImageImageSlovenský šampionát sa s konečnou platnosťou uskutočnil v Žiline, kde sa šampionáty konali v roku 2013 (Stredná odborná škola stavebná - Tulipánova 2). Termínom sa stala nedeľa 19. júna 2016. Ako sa už stalo tradíciou, aj tento rok sa vyhodnocovali vekové kategórie do 18 a nad 45 rokov.
Žilina privítala fanúšikov hlavolamov a logického myslenia počas svojej histórie už po druhýkrát. Aj tento rok zavítala početná skupina záujemcov z celého Slovenska a podujatie navyše prišla otestovať aj časť českej lúštiteľskej špičky.
ImageŠampionát podporil Žilinský samosprávny kraj, ktorý aj týmto spôsobom ocenil niekoľkoročnú snahu o takéto zmysluplné využitie voľného času, z ktorého navyše vychádzajú reprezentanti Slovenska, ktorí šíria dobré meno našej krajiny aj v zahraničí.
Last Updated ( Tuesday, 13 September 2016 )
 
< Prev   Next >
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement