občianske združenie zamerané na rozvoj osobnosti, ducha a aktívnu náplň voľného času

Vyhľadávanie - Search

OČAKÁVAME

08.09.2018 Prievidza
zmena dátumu
43. Turnaj Hornej Nitry v riešení
krížoviek a hádaniek

09.09.2018 Zemianske Kostoľany
zmena dátumu
35. Majstrovstvá Slovenska v riešení
krížoviek a hádaniek
Memoriál V.Kulčického

06.10.2018 Žilina
8. Turnaj dvoch krajín
slovenské a české
krížovky a hádanky

--- AUGUST 2018 ---

OSLÁVENCI
01.08. Stanislav Plachý 77
   vedúci o Energetik, Zem.Kostoľany
03.08. Jozef Kubove Košice 67
03.08. Miroslav Schleiffer 63
   Nové Mesto nad Váhom
04.08. Daniela Demigerová 50
   Zlaté Moravce
05.08. Rudolf Moško Trenčín 84
08.08. Pavol Tibenský Brezová p/Br. 54
   známy homeopat, vedúci o Chrobáci
11.08. Slavomír Svetlík B.Bystrica 53
13.08. Martina Pavlová Pozdišovce 30
17.08. Milan Kandrik Tatr.Lomnica 55
18.08. Marián Smrtník Z.Kostoľany 64
20.08. Michal Šustek Žarnovica 82
21.08. Peter Kailing Prešov 73
22.08. Pavol Hudec Topoľčianky 72
22.08. Jozef Manca Trnava 38
24.08. Ivan Filadelfy Prievidza 74
24.08. Ján Droppa Prešov 71
26.08. Emil Šufliarsky B.Bystrica 77
   autorský pseudonym "Belan"
27.08. Mária Gálová Košice 21
27.08. Dušan Slašťan B.Bystrica 72
   zakladateľ časopisu RELAX
31.08. Marcel Pecha Trnava 73
31.08. Ján Farkaš 54
   Bratislava, Martin, Sliač
31.08. Ivana Ondrejová Ružomberok 31
   predtým Štiptová
   slovenská rekordérka v sudoku
xx.08. Hana Svojsíková
   Banská Bystrica 71
   
SPOMÍNAME
† 03.08.1995 Ján Belička Trnava
   autor známej Abecedy krížovkára
† 17.08.2009 Dušan Škultéty Tužina
† 16.08.2004 Stanislav Šoltis Prešov
† 18.08.1995 Irenej Hornák Bratislava
   Košice, Štrbské Pleso
   detský lekár s aliasom "íha"
† 26.08.2007 Ivan Noskaj Šaľa
   dlhoročný vedúci o Dunajci
† 26.08.1996 Vladimír Bušík Prievidza
† 28.08.2017 Pavol Čierny Bratislava
   spoluzakladateľ SZHaK a neskorší
   vydavateľ časopisu Šibal

PRIPOMÍNAME SI
* 03.08.1926 Alex Rázga Martin
* 06.08.1932 Pavol Štoffa Košice
* 11.08.1956 Pavol Bruňanský Vinné
* 22.08.1926 Andrej Štoffa Hliník n/Hr.
* 25.08.1929 Jozef Trochan Bratislava
* 27.08.1942 Ján Turek st. Poprad
   zakladateľ o Tatranec

--- SEPTEMBER 2018 ---

OSLÁVENCI
01.09. Jozef Vaško N.Mesto n/V. 67
   vedúci o Podjavorinci
03.09. Mária Štiptová Ružomberok 68
04.09. Martin Krebs Vinosady 47
08.09. Marián Baťalík Michalovce 67
09.09. Gabriela Jaselská Vojtovce 28
10.09. Karol Purtz Kežmarok 76
11.09. Ján Semaník 76
   Zemianske Kostoľany
12.09. Ľubomír Bajcar Brezová p/Br. 42
17.09. Štefan Pupák Pov.Bystrica 61
24.09. Igor Braniša Bytča 47
24.09. Ivan Pastucha Ružomberok 47
25.09. Pater Paďour Žilina 57
   autor detskej literatúry
   vedúci o Žilinci
27.09. Pavol Gašparín Malacky 71
   vedúci o Macejko
27.09. František Boriš Bratislava 74
28.09. Viktor Šimčisko Bratislava 72
   koncertný husľový majster
29.09. Jaroslav Bendzák Michalovce 64

SPOMÍNAME
† 08.09.2009 Jozef Linder Sliač
† 13.09.2012 Karol Pirnaga Michalovce
   športový novinár
† 17.09.2012 Ján Makovník st.
   zakladateľ o Ruža
† 24.09.2017 Jozef Sadloň Bratislava

PRIPOMÍNAME SI
* 04.09.1951 Vladimír Konečný Svinná
* 10.09.1939 Cyril Panoc Humenné
* 19.09.1939 Dušan Škultéty Tužina
* 25.09.1937 Viktor Sinčák Trebišov
    vedúci o Parobci
    lekár pôvodom z Ukrajiny

KALENDÁR udalostí

July 2018 August 2018 September 2018
Mo Tu We Th Fr Sa Su
Week 32 1 2 3 4 5
Week 33 6 7 8 9 10 11 12
Week 34 13 14 15 16 17 18 19
Week 35 20 21 22 23 24 25 26
Week 36 27 28 29 30 31
Sudoku a logika v Košiciach 2018 PDF Print E-mail
Written by Ján Farkaš   
Tuesday, 06 February 2018
Všetkých priaznivcov aktívneho trávenia voľného času srdečne pozývame do Košíc. Na súťaže sa netreba vopred prihlasovať. Celkom postačí ak si zastrúhate ceruzky a prídete si zalúštiť. Ide o prvý zo série turnajov tohto typu v tomto roku. Košice a krúžok Cassovia privítajú riešiteľov v priestoroch Prírodovedeckej fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika (Jesenná 5).

Turnaje budú mať dve kategórie - začiatočníkov a pokročilých, pričom tí skúsenejší sa zároveň pobijú o body do kvalifikácie na majstrovstvá sveta na jeseň v Čechách.

Podrobný rozpis:

SOBOTA 10. februára
11:15 - 13:00 HLAVOLAMY a LOGICKÉ ÚLOHY
13:10 - 14:55 SUDOKU
15:00 - 15:15 spoločné vyhodnotenie a odmenenie úspešných

Výsledky z Košíc:

Sudoku A
1.J.Zvěřina 86b. 2.M.Demiger 77b. 3. P.Jaselský 70b.
Sudoku B
1. I.Hudák 93b. 2.M.Beinhauer 55b. 3. S.Kaločayová 49b.
Logické úlohy A
1.M.Demiger 89b. 2.K.Šimonovičová 69b. 3.M.Kasár 60b.
Logické úlohy B
1. P.Hornák 87b. 2.G.Jaselská 69b. 3-4.M.Pavlová, M.Beinhauer 66b.

Reportáž z podujatia a kompletné výsledky si môžete pozrieť na www.svetsudoku.blogspot.sk   
Last Updated ( Friday, 13 April 2018 )
 
< Prev   Next >
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement