občianske združenie zamerané na rozvoj osobnosti, ducha a aktívnu náplň voľného času

OČAKÁVAME

23.11. KOŠICE
Cassovia turnaj v riešení sudoku
a logických úloh v 2 kategóriách

24.11. KOŠICE
Maratónsky turnaj v riešení
krížoviek a hádaniek
v 2 kategóriách

18.01. MARTIN
Novoročný turnaj v riešení
krížoviek a hádaniek
v 2 kategóriách
!!! prihlásiť auto !!!
Grand Prix 2019 PDF Print E-mail
Written by Ján Farkaš   
Monday, 17 September 2018
ImageDo seriálu Grand Prix boli zaradené tieto turnaje a prebory, ktoré SZHaK a krúžky pripravili pre kalendárny rok 2018:
Krížovky a hádanky: MARTIN - XXVII. Novoročný turnaj, BRATISLAVA - X. Danubia turnaj, SVINNÁ - XIV. Euro turnaj, BREZOVÁ pod Bradlom - XI. Turnaj o pohár M.R.Štefánika, POPRAD - XXVI. Podtatranský turnaj, PRIEVIDZA - XXXVI. Majstrovstvá Slovenska - Memoriál V.Kulčického, PRIEVIDZA - XLIV. Turnaj Hornej Nitry, ŽILINA - XXXXI. Majstrovstvá Slovenska družstiev o putovný pohár SZHaK, ŽILINA - XXXXI. Turnaj Žilincov - Memoriál Ľ.Feketeho, KOŠICE - XXI. Maratónsky turnaj. Logické úlohy, hlavolamy a sudoku: X. Turnaj BRÚSKA (Bratislava Rieši Úlohy Sudoku a Krásne vArianty) a X. Turnaj BRĎO (Bratislava Rieši Ďalšie lOgické úlohy), PÚCHOV - SUDOKU a HLAVOLAMY PRE KAŽDÉHO, PÚCHOV - IX. Gumi turnaj, ŽILINA - XIII. Majstrovstvá Slovenska v sudoku jednotlivcov, ŽILINA - XI. Majstrovstvá Slovenska v sudoku družstiev o putovný pohár SZHaK, ŽILINA - XIX. Majstrovstvá Slovenska v logických úlohách jednotlivcov, ŽILINA - XII. Majstrovstvá Slovenska v logických úlohách družstiev o putovný pohár SZHaK, KOŠICE - IX. Cassovia turnaj.

KRÚŽKY



Krúžky (32 podujatí)
stav po 23 podujatiach (vývoj poradia)
 1.Tatranec-Poprad (3-3-3)
 2.K1Z-Bratislava (1-2-2)
 3.Gumkáči-Púchov (2-1-1)
 4.Dunajci-Bratislava (4-4-4)
 5.Šíravan-Michalovce (6-8-9)
 6.Podjavorinci-N.Mesto n/V. (5-5-6)
 7.Bôbari-Prievidza (7-7-7)
 8.Cassovia klub (8-6-5)
 9.Ruža-Ružomberok (9-9-8)
10.Chrobáci-Brezová (10-10-10)
234
211
207
153
124
117
93
89
76
70
detailné výsledky všetkých krúžkov

KRÍŽOVKY



Krížovky jednotlivci (9 podujatí)
stav po 7 podujatiach (vývoj poradia)
 1.Milan Chudý-Prievidza (1-1-1)
 2.Lucián Gonda-Kristy (2-2-3)
 3.Ján Turek-Poprad (3-3-2)
 4.Ladislav Žitňák-Šaľa (4-4-6)
 5.Dušan Vojník-Prešov (6-8-9)
 6.Pavol Tibenský-Brezová (7-10-8)
 7.František Cvengroš-Sp.N.Ves (5-5-5)
 8.Štefan Tatarko-Poprad (10-7-7)
 9.Miloš Hruška-Bratislava (8-6-4)
10.Petr Štefek-Vsetín (9-12-12)
76
69
45
42
32
32
29
28
25
22
detailné výsledky

HÁDANKY



Hádanky jednotlivci (9 podujatí)
stav po 7 podujatiach (vývoj poradia)
 1.Ján Turek-Poprad (1-1-1)
 2.Ladislav Žitňák-Šaľa (2-2-2)
 3.Lucián Gonda-Kristy (4-5-9)
 4.Jozef Kováčik-N.Mesto n/V. (3-3-3)
 5.Pavol Tibenský-Brezová (6-4-5)
 6.Ján Psotný-N.Mesto n/V. (6-4-5)
 7.Štefan Tatarko-Poprad (8-9-8)
 8.Milan Chudý-Prievidza (7-8-7)
 9.Ivan Šuňavec-Ružomberok (10-10-13)
10.Miloš Hruška-Bratislava (9-6-4)
63
57
50
48
38
27
27
26
20
19
detailné výsledky

LOGICKÉ ÚLOHY a SUDOKU



Logické úlohy jednotlivci (10 podujatí)
stav po 8 podujatiach (vývoj poradia)
 1.Štefan Gašpár-Dušanbe (1-1-1)
 2.Matúš Demiger-Zl.Moravce (3-5-4)
 3.Peter Hudák-Košice (6-4-6)
 4.Jan Zvěřina-Mimoň (4-3-2)
 5.Jakub Ondroušek-Brno (7-9-5)
 6.Pavel Jaselský-Vojtovce (2-2-3)
 7.Jakub Hrazdira-Zlín (5-6-7)
 8.Natália Chanová-Púchov (9-11-10)
 9.Matej Uher-Bratislava (11-9-11)
10.Andrej Plaštiak-Hlohovec (8-7-9)
82
74
55
51
44
40
39
34
32
30
detailné výsledky

NAJ NAJ NAJ



MAJSTER/KA LÚŠTENIA (29 podujatí)
konečný stav (vývoj poradia)
 1.
 2.
 3.
 4.
 5.
 6.
 7.
 8.
 9.
10.
 
Last Updated ( Thursday, 03 October 2019 )
 
Next >
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement