občianske združenie zamerané na rozvoj osobnosti, ducha a aktívnu náplň voľného času

Vyhľadávanie - Search

OČAKÁVAME

29.9.-02.10. NEMECKO KIRCHHEIM
14. Majstrovstvá sveta v sudoku

03.-06.10. NEMECKO KIRCHHEIM
28. Majstrovstvá sveta
v logických úlohách

12.10. ŽILINA
12. Majstrovstvá Slovenska
v logických úlohách družstiev

12.10. ŽILINA
snem SZHaK

12.10. ŽILINA
Majstrovstvá Slovenska družstiev
v riešení krížoviek a hádaniek

13.10. ŽILINA
41. KaH turnaj Žilincov
Memoriál Ľ.Feketeho

--- SEPTEMBER 2019 ---

OSLÁVENCI
01.09. Jozef Vaško N.Mesto n/V. 68
   vedúci o Podjavorinci
03.09. Mária Štiptová Ružomberok 69
04.09. Martin Krebs Vinosady 48
08.09. Marián Baťalík Michalovce 68
09.09. Gabriela Jaselská Vojtovce 29
10.09. Karol Purtz Kežmarok 77
11.09. Ján Semaník 77
   Zemianske Kostoľany
12.09. Ľubomír Bajcar Brezová p/Br. 43
17.09. Štefan Pupák Pov.Bystrica 62
24.09. Igor Braniša Bytča 48
24.09. Ivan Pastucha Ružomberok 48
25.09. Pater Paďour Žilina 58
   autor detskej literatúry
   vedúci o Žilinci
27.09. Pavol Gašparín Malacky 72
   vedúci o Macejko
27.09. František Boriš Bratislava 75
28.09. Viktor Šimčisko Bratislava 73
   koncertný husľový majster
29.09. Jaroslav Bendzák Michalovce 65

SPOMÍNAME
† 08.09.2009 Jozef Linder Sliač
† 13.09.2012 Karol Pirnaga Michalovce
   športový novinár
† 17.09.2012 Ján Makovník st.
   zakladateľ o Ruža
† 24.09.2017 Jozef Sadloň Bratislava
† xx.09.2018 Marián Smrtník
   Zemianske Kostoľany

PRIPOMÍNAME SI
* 04.09.1951 Vladimír Konečný Svinná
* 10.09.1939 Cyril Panoc Humenné
* 19.09.1939 Dušan Škultéty Tužina
* 25.09.1937 Viktor Sinčák Trebišov
    vedúci o Parobci
    lekár pôvodom z Ukrajiny

--- OKTÓBER 2019 ---

OSLÁVENCI
05.10. Ladislav Hriň Prievidza 74
06.10. Andrea Tamajková P.Bystrica 36
   predtým Pohanková
07.10. Peter Hornák Bratislava 40
08.10. Jaromír Slíž Beladice 68
08.10. Jozef Chano st. Púchov 59
08.10. Jana Salamonová Košice 35
11.10. Tibor Štecák Michalovce 76
12.10. Emil Trochan Bratislava 65
13.10. Jana Sidorová Košice 38
17.10. František Cvengroš 66
   Spišská Nová Ves
19.10. Ľudovít Alth Košice 67
24.10. Anton Zámečník Bratislava 86
25.10. Milan Nemček Vrútky 71
25.10. Šimon Szabari Sady n/T. 23
26.10. Michal Hudák Košice 31
28.10. Martina Hromcová Bytča 22
30.10. Martin Kollár Bratislava 48
31.10. Benjamín Baťalík Michalovce
   75 chirurg, vedúci o Šíravan
31.10. František Hoffman 73
   Ružomberok, zubár

SPOMÍNAME
† 02.10.2008 Otto Léka Žilina
† 03.10.1997 Pavel Fejt Martin
† 07.10.2012 Ľuboslava Koštialová
   Nové Mesto nad Váhom
† 21.10.2008 Zoltán Végh Martin
   svetový autor maľovaných krížoviek

PRIPOMÍNAME SI
* 04.10.1905 Vladimír Kulčický Bratislava
   významný propagátor hádaniek,
   po ktorom je pomenovaný
   národný šampionát
* 04.10.1940 Drahomír Lacko Žiar n/Hr.
* 10.10.1926 František Bekeš Spiš. Belá
* 12.10.1931 Ladislav Ulický Bratislava
   učiteľ chémie známy ako Luky
* 16.10.1912 Michal Vaník Bratislava
   predtým Hronov
* 21.10.1934 Ján Halabrín Vinohrady
   zakladateľ o Žiaran
* 27.10.1932 Ján Belička Trnava
   autor známej pomôcky
   ABECEDA KRÍŽOVKÁRA

KALENDÁR udalostí

June 2019 July 2019 August 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
Week 27 1 2 3 4 5 6 7
Week 28 8 9 10 11 12 13 14
Week 29 15 16 17 18 19 20 21
Week 30 22 23 24 25 26 27 28
Week 31 29 30 31
Konzultanti na turnaje PDF Print E-mail
Written by Ján Farkaš   
Thursday, 08 January 2015
V súlade s ustanoveniami Turnajového poriadku bol na základe návrhov krúžkov a následnej diskusie zostavený zoznam konzultantov, ktorí získali dôveru pri overovaní súťažných úloh pre jednotlivé podujatia organizované v rámci SZHaK. Pre ich činnosť bude zostavená praktická pomôcka, v ktorej budú uvedené povinnosti a základné pravidlá pre konzultanskú činnosť. 

Zoznam je rozdelený do 3 lúštiteľských oblastí:

KRÍŽOVKY : Ján Droppa, Ján Fehér, Miroslav Hájiček, Milan Chudý, Emília Rigdová, Peter Samec, Roman Strcula, Viktor Šimčisko, Ján Makovník ml., Ján Turek, Pavol Tibenský a Jozef Vaško.

HÁDANKY :
Ján Droppa, Ivan Filadelfy, Milan Chudý, Ján Makovník ml., Rudolf Moško, Miroslav Ploščica, Ivan Rias, Peter Samec, Viktor Šimčisko, Štefan Tatarko a Pavol Tibenský.

LOGICKÉ ÚLOHY a SUDOKU : Ján Farkaš, Štefan Gašpár, Peter Hudák, Milan Chudý, Martin Kollár, Ivan Pastucha, Miroslav Ploščica a Ľubomír Turek.
Zoznam je možné stále doplňovať a upravovať. Kontaktovanie s príslušným konzultantom je na strane organizátora a autora.
Last Updated ( Monday, 04 September 2017 )
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement