občianske združenie zamerané na rozvoj osobnosti, ducha a aktívnu náplň voľného času

Vyhľadávanie - Search

OČAKÁVAME

06.10.2018 Žilina
Mr./Mrs. REKORD
krížovkárska rarita
o najrýchlejšie lúštenie
švédskej krížovky

06.10.2018 Žilina
40. Majstrovstvá
Slovenska družstiev
v riešení krížoviek a
hádaniek o putovný
pohár SZHaK

07.10.2018 Žilina
40. Turnaj Žilincov
v riešení krížoviek
a hádaniek -
Memoriál Ľ.Feketeho

--- SEPTEMBER 2018 ---

OSLÁVENCI
01.09. Jozef Vaško N.Mesto n/V. 67
   vedúci o Podjavorinci
03.09. Mária Štiptová Ružomberok 68
04.09. Martin Krebs Vinosady 47
08.09. Marián Baťalík Michalovce 67
09.09. Gabriela Jaselská Vojtovce 28
10.09. Karol Purtz Kežmarok 76
11.09. Ján Semaník 76
   Zemianske Kostoľany
12.09. Ľubomír Bajcar Brezová p/Br. 42
17.09. Štefan Pupák Pov.Bystrica 61
24.09. Igor Braniša Bytča 47
24.09. Ivan Pastucha Ružomberok 47
25.09. Pater Paďour Žilina 57
   autor detskej literatúry
   vedúci o Žilinci
27.09. Pavol Gašparín Malacky 71
   vedúci o Macejko
27.09. František Boriš Bratislava 74
28.09. Viktor Šimčisko Bratislava 72
   koncertný husľový majster
29.09. Jaroslav Bendzák Michalovce 64

SPOMÍNAME
† 08.09.2009 Jozef Linder Sliač
† 13.09.2012 Karol Pirnaga Michalovce
   športový novinár
† 17.09.2012 Ján Makovník st.
   zakladateľ o Ruža
† 24.09.2017 Jozef Sadloň Bratislava

PRIPOMÍNAME SI
* 04.09.1951 Vladimír Konečný Svinná
* 10.09.1939 Cyril Panoc Humenné
* 19.09.1939 Dušan Škultéty Tužina
* 25.09.1937 Viktor Sinčák Trebišov
    vedúci o Parobci
    lekár pôvodom z Ukrajiny

--- OKTÓBER 2018 ---

OSLÁVENCI
05.10. Ladislav Hriň Prievidza 73
06.10. Andrea Tamajková P.Bystrica 35
   predtým Pohanková
07.10. Peter Hornák Bratislava 39
08.10. Jaromír Slíž Beladice 67
08.10. Jozef Chano st. Púchov 58
08.10. Jana Salamonová Košice 34
11.10. Tibor Štecák Michalovce 75
12.10. Emil Trochan Bratislava 64
13.10. Jana Sidorová Košice 37
17.10. František Cvengroš 65
   Spišská Nová Ves
19.10. Ľudovít Alth Košice 66
24.10. Anton Zámečník Bratislava 85
25.10. Milan Nemček Vrútky 70
25.10. Šimon Szabari Sady n/T. 22
26.10. Michal Hudák Košice 30
28.10. Martina Hromcová Bytča 21
30.10. Martin Kollár Bratislava 47
31.10. Benjamín Baťalík Michalovce
   74 chirurg, vedúci o Šíravan
31.10. František Hoffman 72
   Ružomberok, zubár

SPOMÍNAME
† 02.10.2008 Otto Léka Žilina
† 03.10.1997 Pavel Fejt Martin
† 07.10.2012 Ľuboslava Koštialová
   Nové Mesto nad Váhom
† 21.10.2008 Zoltán Végh Martin
   svetový autor maľovaných krížoviek

PRIPOMÍNAME SI
* 04.10.1905 Vladimír Kulčický Bratislava
   významný propagátor hádaniek,
   po ktorom je pomenovaný
   národný šampionát
* 04.10.1940 Drahomír Lacko Žiar n/Hr.
* 10.10.1926 František Bekeš Spiš. Belá
* 12.10.1931 Ladislav Ulický Bratislava
   učiteľ chémie známy ako Luky
* 16.10.1912 Michal Vaník Bratislava
   predtým Hronov
* 21.10.1934 Ján Halabrín Vinohrady
   zakladateľ o Žiaran
* 27.10.1932 Ján Belička Trnava
   autor známej pomôcky
   ABECEDA KRÍŽOVKÁRA

KALENDÁR udalostí

January 2018 February 2018 March 2018
Mo Tu We Th Fr Sa Su
Week 6 1 2 3 4
Week 7 5 6 7 8 9 10 11
Week 8 12 13 14 15 16 17 18
Week 9 19 20 21 22 23 24 25
Week 10 26 27 28
Členstvo PDF Print E-mail
Written by Ján Farkaš   
Wednesday, 01 August 2018

Členom zväzu sa môže stať každý, kto obľubuje rôzne krížovky, hádanky, rébusy, hlavolamy, či iné logické úlohy, alebo len tak fandí tomuto odvetviu ľudskej činnosti. Na adresu zväzu stačí poslať jednoduchú prihlášku, ktorá obsahuje:
Image
Meno a adresu - dátum narodenia - kontaktný e-mail prípadne telefón - oblasť v ktorej by chcel pôsobiť, prípadne v čom sa chce zdokonaliť, resp. čím chce prispieť v rámci zväzových aktivít

Radi privítame aj informácie o vašich aktivitách, či nejaké práce v tejto oblasti vytvárate a publikujete (ste napríklad autor krížoviek), ktorá oblasť je vám bližšia (krížovky, hádanky, prípadne hlavolamy), ako aj to, čo by napomohlo vo vašom okolí k rozvoju tejto ušľachtilej činnosti.

Členský poplatok na kalendárny rok je 5 €. Uhrádza sa vždy do konca februára príslušného roka. Ak člen nedodrží tento termín, je možné členské uhradiť aj neskôr, avšak vo výške 7 € (toto neplatí pre novo prijímaných členov). Spôsob platby si člen môže vybrať: v hotovosti na turnaji, príkazom z osobného účtu na bankový účet SZHaK (VÚB v novom tvare IBAN = SK67 0200 0000 0013 4563 7255 - medzery sú uvedené len pre lepšie znázornenie). Poštovou poukážkou, ani priamym vkladom na účet členské NEUHRÁDZAJTE. V každom prípade novým členom odporúčame zaslať základné informácie aj poštou, alebo e-mailom. Inak nevieme kto poslal členské a aké má napríklad predstavy sa v našom kolektíve realizovať.

Následne obdržíte členský preukaz a ďalšie informácie o činnosti celého združenia, krúžkoch vo Vašom okolí, konaní turnajov a podobne. Členský preukaz sa vydáva na obdobie 5 rokov (každý rok členstva sa vyznačí nálepkou) a to počnúc rokom pravidelného konania snemu. Potvrdenie členstva počas celého obdobia oprávňuje hlasovať na sneme SZHaK a počas jednotlivých rokov týmto člen takto preukazuje oprávnenie na zľavu zo štartovného na majstrovstvách Slovenska vo všetkých kategóriách a zľavu na ubytovaní  súvisiacom s majstrovskými dvojdňovými podujatiami, ktorá je vyhlasovaná každý rok osobitne (na stránke Zľavy pre členov). Členstvo však stráca svoju platnosť, ak nie je na príslušný kalendárny rok uhradený členský poplatok.

Pracujeme v 4 sekciách:
1. krížovky          2. hádanky          3. logické úlohy a hlavolamy          4. obchodné vzťahy

Niektorí záujemcovia sú len v korešpondenčnom kontakte a nemajú okolo seba priateľov podobného zamerania, iní sa zas združujú do záujmových krúžkov (klubov). Takéto krúžky sú už v každom kraji, čím je nás viac, tým viac krúžkov je i pre vás (a stále bližšie). Adresy a kontakty na krúžky v jednotlivých mestách a obciach nájdete aj na stránke príslušného krúžku.

Stav členského (stav k 1.8.2018)

prehľad členovrok
2009
rok
2010
rok
2011
rok
2012
rok
2013
rok
2014
rok
2015
rok
2016
rok
2017
rok
2018
 Babinský Ján-Hontianske Tesáre od 2015
 Bajcar Ľubomír-Brezová pod Bradlom od 2015
 Baťalík Benjamín-Michalovce
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
 Benedikovič Ivan-Nitra
 Bielik Ladislav-Sereď od 2010
 Bieliková Michaela-Sereď od 2010
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
 Blecha Stanislav-Bratislava
 Bódi Juraj-Detva od 2015
 Bohuš Peter-Košice od 2015
 Bombár Bartolomej-Košice
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
 Braniša Igor-Bytča od 2013
 Branišová Eva-Bytča od 2013
 Branišová Zuzana-Bytča od 2014
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
 Bruňanský Pavol-Vinné (†)
 Bruško Jozef-Trenčín
 Bubnáš Juraj-Prievidza (†)
 Bubnášová Katarína-Prievidza od 2017
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
ÁNO
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
x
x
x
x

x

x

ÁNO

x

x
 Cvengroš František-Spišská Nová Ves
 Čačko Rudolf-Košice
 Čaklošová Miriama-Žiar n/Hr. od 2009
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO

x
ÁNO
ÁNO

x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO

x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
 Čermák Anton-Košice
 Čižmár Ján-Poniky
 Čupka Dušan-Banská Bystrica
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
 Daniš Vladimír-Handlová od 2012
 Demiger Matúš-Zlaté Moravce
 Demigerová Daniela-Zlaté Moravce od 2012
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO

ÁNO
ÁNO
ÁNO

x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
x
 Dovičín Michal-Bratislava od 2012
 Droppa Ján-Prešov
 Ďurčová Judita-Nové Mesto n/V. od 2016
 Ďurech Marián-Martin
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
 Farkaš Ján-Martin/Bratislava
 Filadelfy Ivan-Prievidza
 Fundárek Martin-Báhoň od 2015
 Fundárková Anna-Báhoň od 2016
ÁNO
x
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO

x
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
 Gašová Magdaléna-Žilina od 2015
 Gašpár Peter-Púchov
 Gašpár Štefan-Púchov/Brusel
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
 Genšorík František-Martin (†)
 Gonda Lucián-Chmiňany/Kristy
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO

ÁNO

ÁNO

ÁNO

ÁNO

x
 Hájiček Miroslav-Prievidza/Bratislava (†)
 Hajovský Anton-Svit
 Hnáth Anton-Moravany
ÁNO
ÁNO
ÁNO
 
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO

ÁNO
ÁNO
ÁNO

ÁNO
ÁNO
ÁNO

ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
 Hriň Ladislav-Prievidza
 Hromcová Katarína-Bytča od 2009
 Hromcová Martina-Bytča od 2009
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
 Hromcová Zuzana-Bytča od 2009
 Hromec Richard-Bytča od 2012
 Hronský Dušan-Košice
 Hučka Jozef-Šurany od 2015
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
 Hudák Anton-Poliakovce
 Hudák Igor-Košice
 Hudák Peter-Košice
ÁNO
x
x
x
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
 Husár Pavol-Prešov
 Chanová Natália-Púchov od 2014
 Chanová Helena-Púchov od 2014
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
 Chano Jozef st.-Púchov od 2014
 Chano Ľubomír-Púchov od 2014
 Chudý Milan-Prievidza/Banská Bystrica
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
 Ivan Peter-Poprad
 Jablonský Jaroslav-Kysucké Nové Mesto
 Jakubček Igor-Žilina
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
x
 Juráň Radovan-Bratřejov od 2014
 Jurišta Rudolf-Čadca
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
 Kahmalová Michala-Žiar n/Hr. od 2014
 Kalaninová Daniela-Humenné od 2013
 Kandrik Milan-Tatranská Lomnica
 Kmeť Vladimír-Prievidza
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO

ÁNO
ÁNO
ÁNO

ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
 Komanický Vladimír-Humenné
 Kontuľ Jozef-Bratislava
 Koštialová Ľuboslava-Nové Mesto n/V. (†)
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
 Kotvan Libor-Petrova Ves od 2010
 Kováčik Jozef-Nové Mesto n/V.
 Kovářová Ivona-Valašské Meziříčí od 2014
 Krajči Stanislav-Košice
x
x
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
 Krähenbilová Dana-Prievidza od 2010
 Krebs Martin-Vinosady
 Kubove Jozef-Košice
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
 Lacko Drahomír-Žiar n/Hr. (†)
 Lančarič Drahotín-Zábřeh od 2011
 Lehotská Blanka-Bratislava
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO

x
ÁNO

x
ÁNO

x
ÁNO
 Moško Rudolf-Trenčín
 Mráz Miroslav-Zlaté Moravce od 2009
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
 Nemček Milan-Vrútky od 2009
 Novák Bohumil-Humenné od 2010
 Olexa Ján-Košice
 Ondovčíková Daniela-Modra od 2015
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
 Padyšáková-Bezaniuková Tatiana-Bratislava od 2010
 Paďour Peter-Žilina
 Páleník Jozef-Svinná
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
 Pastucha Ivan-Ružomberok
 Pavlík Jozef-Prešov/Chmeľov
 Pihuličová Martina-Ižkovce od 2014
 Plachý Stanislav-Zemianske Kostoľany
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
 Platzner Igor-Žilina
 Ploščica Miroslav-Košice
 Pokorný Michal-Bratislava od 2018
 Prekop Jozef-Trenčín
x
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
ÁNO
x
 Prinnerová Martina-Zvolen od 2012
 Psotný Ján-Nové Mesto n/V.
 Rias Ivan-Košice
x
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
 Rigda Adrián-Poprad
 Rigdová Emília st.-Poprad
 Rigdová Emília ml.-Poprad
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
 Rybka Ján-Poprad
 Rybnikář Ján-Lubina od 2011
x
x
x
x
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
 Sadloň Jozef-Bratislava (†)
 Sadloňová Eva-Senica
 Samec Peter-Žilina
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO

x
ÁNO

x
ÁNO
 Schenková Terézia-Martin
 Sidorová Janka-Košice
 Slíž Jaromír-Beladice
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
 Sloboda Peter-Stará Ľubovňa
 Strcula Roman-Martin
x
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
 Struňák Juraj-Michalovce
 Sýkora Jiří-Vsetín od 2011
 Šarkan Ivan-Martin
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
 Šimčisko Viktor-Bratislava
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
 Škrhová Diana-Bratislava od 2015
 Škrovina Dušan-Martin
 Škulová Elena-Zlaté Moravce
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
 Šmikniar Dušan-Vyhne
 Štefek Peter-Vsetín od 2014
 Ondrejková (Štiptová) Ivana-Ružomberok
 Štiptová Mária-Ružomberok
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
 Šuňavec Ivan-Ružomberok
 Šuňavec Miroslav-Liptovský Hrádok
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
 Tatarko Štefan-Poprad
 Tibenský Pavol-Brezová pod Bradlom
 Tomáš Milan-Poprad/Bratislava od 2012
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO

x
ÁNO
ÁNO

ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
 Turek Ján-Poprad
 Turek Ľubomír-Poprad
 Uher Matej-Bratislava od 2015
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
 Vacula Jaroslav-Banská Bystrica
 Varšaník Štefan-Michalovce
 Vaško Jozef-Nové Mesto n/V.
ÁNO
x
ÁNO 
ÁNO
x
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
 Vojník Dušan-Prešov
 Vychovalý Pavol ml.-Podolínec
 Vychovalý Pavol st.-Podolínec
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
 Zálepa Dušan-Nitra od 2011
 Zámečník Antonín-Bratislava od 2013
 Zanechal Marcel-Bratislava
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
 Zaťko Anton-Brezno
 Zvěřina Jan-Mimoň od 2018
 Žitňák Ladislav-Šaľa
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
x
x
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
ÁNO
x
Last Updated ( Wednesday, 01 August 2018 )
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement