občianske združenie zamerané na rozvoj osobnosti, ducha a aktívnu náplň voľného času
4th World Sudoku Championship 2009 ŽILINA PDF Print E-mail
Written by Ján Farkaš   
Sunday, 09 December 2007
Image
Je rozhodnuté.
Hlasovanie členov kongresu Svetovej federácie hádankárov (World Puzzle Federation), ktoré sa uskutočnilo dňa 9.10.2007 v brazílskom meste Rio de Janeiro, s vysokou prevahou prisúdilo právo usporiadať v poradí štvrtý svetový šampionát v sudoku u nás na Slovensku.


ImageTreba poďakovať všetkým, čo sa spolupodieľali na našej prezentácii, ktorá zaujala drvivú väčšinu delegátov a de facto rozhodla o našom úspechu. Preto slová poďakovania patria najmä Slovenskej agentúre pre cestovný ruch, ktorá prispela vysoko kvalitnými propagačnými materiálmi o Slovensku.

Veľmi zapôsobil aj ten fakt, že vôbec po prvý krát v histórii si členovia viacerých delegácií mohli prezentačný materiál prečítať v rodnom jazyku. Aj keď je na rokovaní kongresu úradným jazykom angličtina, SACR ústretovo poskytla aj iné jazykové mutácie, čo bolo vnímané vysoko pozitívne.

ImagePrezentácia bola kolektívnym dielom a svojimi názormi v procese prípravy prispeli aj samotní naši reprezentanti. Teraz nás čaká už len práca a práca, aby sme dobrý dojem o nás ešte zlepšili a pripravili spolu s partnermi vysoko kvalitné a zaujímavé podujatie.

Vzhľadom na to, že ide o medzinárodné podujatie. bola zriadená aj osobitná stránka

Official web for 4th WORLD SUDOKU CHAMPIONSHIP 2009 in Žilina
Last Updated ( Friday, 04 November 2011 )
 
< Prev   Next >
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement