občianske združenie zamerané na rozvoj osobnosti, ducha a aktívnu náplň voľného času

Vyhľadávanie - Search

NASLEDOVNÉ UDALOSTI

There are no upcoming events currently scheduled.
Kompletný kalendár

--- AUGUST 2017 ---

OSLÁVENCI
01.08. Stanislav Plachý 76
   vedúci o Energetik, Zem.Kostoľany
03.08. Jozef Kubove Košice 66
03.08. Miroslav Schleiffer 62
   Nové Mesto nad Váhom
04.08. Daniela Demigerová 49
   Zlaté Moravce
05.08. Rudolf Moško Trenčín 83
08.08. Pavol Tibenský Brezová p/Br. 53
   známy homeopat, vedúci o Chrobáci
11.08. Slavomír Svetlík B.Bystrica 52
13.08. Martina Pavlová Pozdišovce 29
17.08. Milan Kandrik Tatr.Lomnica 54
18.08. Marián Smrtník Z.Kostoľany 63
20.08. Michal Šustek Žarnovica 81
21.08. Peter Kailing Prešov 72
22.08. Pavol Hudec Topoľčianky 71
22.08. Jozef Manca Trnava 37
24.08. Ivan Filadelfy Prievidza 73
24.08. Ján Droppa Prešov 70
26.08. Emil Šufliarsky B.Bystrica 76
   autorský pseudonym "Belan"
27.08. Mária Gálová Košice 20
27.08. Dušan Slašťan B.Bystrica 71
   zakladateľ časopisu RELAX
31.08. Marcel Pecha Trnava 72
31.08. Ján Farkaš 53
   Bratislava, Martin, Sliač
31.08. Ivana Ondrejová Ružomberok 30
   predtým Štiptová
   slovenská rekordérka v sudoku
xx.08. Hana Svojsíková
   Banská Bystrica 70

   
SPOMÍNAME
† 03.08.1995 Ján Belička Trnava
   autor známej Abecedy krížovkára
† 17.08.2009 Dušan Škultéty Tužina
† 16.08.2004 Stanislav Šoltis Prešov
† 18.08.1995 Irenej Hornák Bratislava
   Košice, Štrbské Pleso
   detský lekár s aliasom "íha"
† 26.08.2007 Ivan Noskaj Šaľa
   dlhoročný vedúci o Dunajci
† 26.08.1996 Vladimír Bušík Prievidza

PRIPOMÍNAME SI
* 03.08.1926 Alex Rázga Martin
* 06.08.1932 Pavol Štoffa Košice
* 11.08.1956 Pavol Bruňanský Vinné
* 22.08.1926 Andrej Štoffa Hliník n/Hr.
* 25.08.1929 Jozef Trochan Bratislava
* 27.08.1942 Ján Turek st. Poprad
   zakladateľ o Tatranec

--- SEPTEMBER 2017 ---

OSLÁVENCI
01.09. Jozef Vaško N.Mesto n/V. 66
   vedúci o Podjavorinci
03.09. Mária Štiptová Ružomberok 67
04.09. Martin Krebs Vinosady 46
08.09. Marián Baťalík Michalovce 66
09.09. Gabriela Jaselská Vojtovce 27
10.09. Karol Purtz Kežmarok 75
11.09. Ján Semaník 75
   Zemianske Kostoľany
12.09. Ľubomír Bajcar Brezová p/Br. 41
17.09. Štefan Pupák Pov.Bystrica 60
24.09. Igor Braniša Bytča 46
24.09. Ivan Pastucha Ružomberok 46
25.09. Pater Paďour Žilina 56
   autor detskej literatúry
   vedúci o Žilinci
27.09. Pavol Gašparín Malacky 70
   vedúci o Macejko
27.09. František Boriš Bratislava 73
28.09. Viktor Šimčisko Bratislava 71
   koncertný husľový majster
29.09. Jaroslav Bendzák Michalovce 63

SPOMÍNAME
† 08.09.2009 Jozef Linder Sliač
† 13.09.2012 Karol Pirnaga Michalovce
   športový novinár
† 17.09.2012 Ján Makovník st.
   zakladateľ o Ruža

PRIPOMÍNAME SI
* 04.09.1951 Vladimír Konečný Svinná
* 10.09.1939 Cyril Panoc Humenné
* 19.09.1939 Dušan Škultéty Tužina
* 25.09.1937 Viktor Sinčák Trebišov
    vedúci o Parobci
    lekár pôvodom z Ukrajiny

KALENDÁR udalostí

July 2017 August 2017 September 2017
Mo Tu We Th Fr Sa Su
Week 31 1 2 3 4 5 6
Week 32 7 8 9 10 11 12 13
Week 33 14 15 16 17 18 19 20
Week 34 21 22 23 24 25 26 27
Week 35 28 29 30 31
Danubia turnaj 2017 PDF Print E-mail
Written by Ján Farkaš   
Saturday, 18 March 2017

ImageV sobotu 18.3.2017 sa v dome kultúry Cultus v Bratislave opäť stretli priaznivci sudoku, krížoviek a hádaniek na už ôsmom ročníku Danubia turnaja. Turnaj v sudoku bol ďalším zo série kvalifikačných turnajov o postup na majstrovstvá sveta v sudoku. Okrem kategórie pre pokročilých riešiteľov (A) bola súčasťou turnajov aj kategória pre menej skúsených (B) a sudoku a krížovky boli už tradične pripravené aj pre začiatočníkov (kategória C). 

SUDOKU
   pokročilí (max. 300 bodov)
1.Pavel Jaselský-Vojtovce
2.Marek Kasár-Brezno
3.Katarína Šimonovičová-Sl.Ľupča
4.Natália Chanová-Púchov
5.Gabriela Jaselská-Vojtovce

   menej skúsení (max. 240 bodov)
1.Ján Morávek-Prievidza
2.Veronika Hrubjáková-Šamudovce
3.Igor Braniša-Bytča
4.Zuzana Branišová-Bytča
5.Mária Šimonovičová st.-Sl.Ľupča

262
158
151
136
129


156
128
108
94
90
KRÍŽOVKY
   pokročilí
1.Ján Turek-Poprad
2.Štefan Tatarko-Poprad
3.Zdenka Králová-Bratislava
4.Jozef Vaško-N.Mesto n/V.
5.Milan Chudý-Prievidza

   menej skúsení
1.Anton Hajovský-Svit
2.Peter Samec-Žilina
3.Stanislav Plachý-Z.Kostoľany
4.Jozef Kumičík-Trenčín
5.Milan Tomáš-Bratislava

   začiatočníci
1.Mária Šimonovičová ml.-Sl.Ľupča
2.Marek Kasár-Brezno
3.Peter Brestovanský-Trnava
4.Dagmar Brestovanská-Trnava
5.Igor Braniša-Bytča

0
2
2
2
3


1
1
2
2
3


0
0
0
1
2
HÁDANKY
   pokročilí
1.Ladislav Žitňák-Šaľa
2.Ján Turek-Poprad
3.Pavol Tibenský-Brezová
4.Ivan Rias-Košice
5.Zdenka Králová-Bratislava

   menej skúsení
1.Peter Samec-Žilina
2.Rudolf Moško-Trenčín
3.František Cvengroš-Spiš.N.Ves
4.Peter Bohuš-Košice
5.Jozef Kumičík-Trenčín

13
11
10
10
9


18
17
15
13
10

Kompletné výsledky si môžete pozrieť kliknutím na odkazy   SUDOKU       Kriz a Had
Celkovým víťazom v kategórii KaH sa stal Ján Turek z Popradu.
Last Updated ( Thursday, 13 July 2017 )
 
< Prev   Next >
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement