občianske združenie zamerané na rozvoj osobnosti, ducha a aktívnu náplň voľného času

Vyhľadávanie - Search

OČAKÁVAME

26.-29.04. INTERNETOVÝ
turnaj Svetovej federácie hádankárov 
v SUDOKU ako súčasť kvalifikácie 
o postup na MS 2019

10.-13.05. INTERNETOVÝ
turnaj Svetovej federácie hádankárov 
v LOGIKE ako súčasť kvalifikácie 
o postup na MS 2019

11.05. SVINNÁ
14. Euro turnaj v riešení
krížoviek a hádaniek

12.05. BREZOVÁ pod Bradlom
11. Turnaj o pohár M.R.Štefánika
v riešení krížoviek, hádaniek a
pre začiatočníkov aj sudoku

--- APRÍL 2019 ---

OSLÁVENCI
01.04. Igor Bubeník Radošiná 68
02.04. Rudolf Jurišta Čadca 80
05.04. Richard Hromec Bytča 46
06.04. Viliam Plachý Z.Kostoľany 75
06.04. Martina Prinerová Zvolen 49
06.04. Ivan Šuňavec Ružomberok 47
06.04. Miriama Čaklošová Žiar n/Hr. 27
07.04. Dušan Fízel Bratislava
   Sučany / Bratislava 70
15.04. Drahotín Lančarič Zábřeh 77
   predtým Žilina a Trnava, potravinár
16.04. Miroslav Ploščice Košice 57
   matematik, vedec, reprezentant SR
   historicky najúspešnejší riešiteľ
16.04. Zuzana Branišová Bytča 17
17.04. Anton Hudák Poliakovce 43
20.04. Mikuláš Szabari Sady n/Tor. 24
21.04. Miroslav Šuňavec Lipt.Hrádok 57
24.04. Zuzana Hromcová Bytča 24
   tronásobná majsterka SR v sudoku
   bronzová z majstrovstiev sveta 2013
   v logike v kategórii do 18 rokov
26.04. Michal Dovičín Bratislava 44

SPOMÍNAME
† 20.04.1978 Jaroslav Kaiser Bratislava
   učiteľ, autor a prekladateľ libriet

PRIPOMÍNAME SI
* 05.04.1895 Jaroslav Kaiser Bratislava
   autor opier známy ako Jarko Elen
* 11.04.1947 Vladimír Chlebo B.Bystrica
* 13.04.1953 Marek Mojdis Giraltovce
* 26.04.1943 Stanislav Strmeň Bratislava
   profesiou fyziatrik, koníčkom
   hádankársky teoretik a autor
   známy pod prezývkou Sestra
   stredoškolský pedagóg

--- MÁJ 2019 ---

OSLÁVENCI
01.05. Miroslav Ondrejka L.Sliače 34
01.05. Jozef Kolesár Košice 70
07.05. Viliam Balko Martin 57
08.05. Milan Chudý Prievidza 60
   redaktor RELAXu
08.05. Miroslav Gomola Žilina 36
09.05. Jozef Bubnár Hencovce 63
   bývalý futbalový rozhodca
10.05. Ján Psotný N.Mesto n/V. 62
13.05. Pavol Vychovalý Podolínec 70
14.05. Milan Velísek Trenčín 71
   predtým Dubnica n/V.
16.05. Miloš Hruška Bratislava 42
   predtým Olešná pri Čadci
17.05. Peter Hudák Košice 34
   najúspešnejší reprezentent SR
   vicemajster sveta v logike
20.05. Radoslav Žačok S.Ľubovňa 45
21.05. Blanka Lehotská Bratislava 46
   vedúca o K1Z, trénerka repre SR
22.05. Jozef Kumičík Trenčín 69
24.05. Diana Škrhová Bratislava 20
26.05. Ján Makovník Ružomberok 57
30.05. Peter Sloboda 65
   Stará Ľubovňa vedúci o Gorali

SPOMÍNAME
† 01.05.2017 Stanislav Strmeň Bratislava
   dlhoročný vedúci o Dunajci
   slovenská hádankárska legenda
† 05.05.2018 Ján Čižmár Poniky 
   zakladateľ RELAXu a vedúci o Hron
† 20.05.2014 František Genšorík Martin
† 28.05.2008 Peter Porteleky Martin
† 29.05.2013 Ladislav Královský Michalovce
   turnajový fotograf

PRIPOMÍNAME SI
* xx.05.1946 Ján Sopóci Žilina
* 07.05.1946 Ján Čižmár Poniky
   zakladateľ RELAXu a vedúci o Hron
* 11.05.1953 Miroslav Hájiček
   Bratislava predtým Prievidza
   vedúci o Bôbari
* 29.05.1929 Jozef Linder Sliač

KALENDÁR udalostí

March 2019 April 2019 May 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
Week 14 1 2 3 4 5 6 7
Week 15 8 9 10 11 12 13 14
Week 16 15 16 17 18 19 20 21
Week 17 22 23 24 25 26 27 28
Week 18 29 30

Kto je práve On-Line

CB not installed

prihlásenie

CB not installed
Monthly View
Monthly View
Flat View
Flat View
Weekly View
Weekly View
Daily View
Daily View
Categories
Categories
Search
Search

Events under 'Krížovky a hádanky'

Wednesday, April 24, 2019
Krížovky a hádanky 
Event Name Date
ZLATÉ MORAVCE - IV. Turnaj Zelenáčov Saturday, October 17, 2009 (13:00)
INTERNETOVÁ SÚŤAŽ Sunday, January 15, 2012 (00:00)
ZLATÉ MORAVCE - VII. Turnaj Zelenáčov Saturday, July 21, 2012 (09:00)
BANSKÁ BYSTRICA - XXX. Turnaj Relaxu Sunday, September 01, 2013 (08:30)
ZEMIANSKE KOSTOĽANY - Veľkonočné Stretnutie 2014 Saturday, April 12, 2014 (15:00)
VRÚTKY - 31. Majstrovstvá Slovenska Jednotlivcov Sunday, September 14, 2014 (09:15)
MICHALOVCE - XXII. Turnaj O Pohár Matice Slovenskej Saturday, December 06, 2014 (14:00)
ZEMIANSKE KOSTOĽANY - Veľkonočné Stretnutie 2015 Saturday, April 18, 2015 (15:00)
TURNAJ DVOCH KRAJÍN 2015 Saturday, October 24, 2015 (13:00)
ŽILINA - XXXVII. Majstrovstvá Slovenska V Súťaži Družstiev O Putovný Pohár SZHaK Saturday, October 24, 2015 (15:00)
ŽILINA - XXXVII. Memoriál Ľ.Feketeho Sunday, October 25, 2015 (09:30)
MICHALOVCE - XXIII.Turnaj O Putovný Pohár Matice Slovenskej Saturday, December 05, 2015 (14:00)
KOŠICE - XVII. Maratónsky Turnaj Sunday, December 06, 2015 (10:15)
MARTIN - XXIV. Novoročný Turnaj 2016 Saturday, January 23, 2016 (10:00)
PRIEVIDZA - XLI. Turnaj Hornej Nitry Saturday, April 16, 2016 (10:00)
SVINNÁ - XI. Euro Turnaj Saturday, May 07, 2016 (13:30)
RUŽOMBEROK - 33. Majstrovstvá Slovenska Saturday, September 17, 2016 (14:00)
RUŽOMBEROK - Súťaž Dvojíc Sunday, September 18, 2016 (08:30)
ŽILINA - XXXVIII. Majstrovstvá Slovenska V Súťaži Družstiev O Putovný Pohár SZHaK Saturday, October 29, 2016 (15:15)
ŽILINA - XXXVIII. Memoriál Ľ.Feketeho Sunday, October 30, 2016 (09:00)
KOŠICE - XVIII. Maratónsky Turnaj Saturday, December 03, 2016 (11:00)
MARTIN - XXV. Novoročný Turnaj 2017 Saturday, January 21, 2017 (10:00)
BRATISLAVA - VIII. Danubia Turnaj Saturday, March 18, 2017 (13:15)
SVINNÁ - XII. Euro Turnaj Saturday, May 27, 2017 (13:30)
BREZOVÁ P/Br. - IX. Turnaj M.R.Štefánika Sunday, May 28, 2017 (08:30)
POPRAD - XXIV. Podtatranský Turnaj Saturday, June 24, 2017 (11:00)
26 Event(s) in 1 page(s)  

Search Calendar

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement