občianske združenie zamerané na rozvoj osobnosti, ducha a aktívnu náplň voľného času

Vyhľadávanie - Search

OČAKÁVAME

16.06.2018 Bratislava
12. MSR sudoku jednotlivcov

16.06.2018 Bratislava
10. MSR sudoku družstiev

17.06.2018 Bratislava
18. MSR jednotlivcov v riešení
logických úloh

17.06.2018 Bratislava
11. MSR družstiev v riešení
logických úloh

23.06.2018 Poprad
25. Podtatranský turnaj v riešení
krížoviek a hádaniek

--- JÚN 2018 ---

OSLÁVENCI
01.06. Štefan Gyürki Šalov 36
01.06. Eva Urbanová Piešťany 48
03.06. Dušan Škrovina Martin 73
06.06. Miroslav Kováčik Abovce 40
07.06 Ľudovít Kordisch Bratislava 74
11.06. Helena Chanová Púchov 55
13.06. Július Smeja Bratislava 92
   autorsky známy aj ako "JAMES"
14.06. Igor Hudák Košice 56
   vedúci o Cassovia
16.06. Štefan Varšaník Michalovce 70
18.06. Jakub Ondroušek Brno 27
19.06. Alexander Bröstl Košice 65
   člen najvyššieho súdu SR
19.06. Lucián Gonda Kristy 43
   člen rady SZHaK
23.06. Matúš Mokráň Topoľčianky 26
24.06. Ladislav Bielik Sereď 46
25.06. Peter Samec Žilina 70
   bývalý vedúci o Žilinci
27.06. Ivan Gažovič Humenné 77
27.06. Pavol Jemala Bratislava 64
   autor hlavolamov z TA3
29.06. Matúš Demiger Zl.Moravce 26
30.06. Ján Rybka Poprad 56
30.06. Ľubomír Turek Poprad 47
30.06. Michaela Kahmalová Žiar 38

SPOMÍNAME
† 20.06.2010 Ján Sopóci Žilina

PRIPOMÍNAME SI
* xx.06.1938 Milan Hromník Bratislava
   Trenčianske Jastrabie
   významný hádankársky teoretik
* 04.06.1934 Ladislav Zvada Sp.N.Ves
   bývalý vedúci o Tatranci
* 13.06.1934 Jozef Pavlovič Trenčín
   básnik a spisovateľ pre deti
* 16.06.1943 Stanislav Zábojník Bojnice
* 18.06.1945 Jozef Sadloň Bratislava
   vynikajúci autor figurálnych
   krížoviek
* 22.06.1938 Ivan Noskaj Šaľa
   bývalý vedúci o Dunajci
* 27.06.1943 Ľudovít Fekete Žilina
   významná osobnosť o Slovenári

--- JÚL 2018 ---

OSLÁVENCI
04.07. Eva Jatelová Čechy 59
06.07. Ivan Benedikovič Nitra 80
08.07. Ivona Kovářová 71
   Valašské Meziříčí
10.07. Jaroslav Jablonský 44
   Kysucké Nové Mesto
12.07. Igor Platzner Žilina 68
12.07. Miroslav Šalaga Martin 48
12.07. Marcel Zanechal Bratislava 48
13.07. Juraj Struňák Michalovce 80
14.07. Milan Markovič Bratislava 75
   humorista, moderátor, člen RND
15.07. Ľudmila Falisová Michalovce 55
15.07. Elena Škulová Zl.Moravce 53
   zakladateľka o Zelenáči
20.07. Stanislav Blecha Bratislava 84
21.07. Eva Branišová Bytča 21
21.07. Viliam Záhorčák Michalovce 59
   primátor mesta
23.07. Ján Morávek Prievidza 59
25.07. Pavel Jaselský Vojtovce 33
   svetový rekordér v sudoku
30.07. Jozef Bruško 81
   Kysucké Nové Mesto, Trenčín
31.07. Imrich Štovčík Prievidza 74
31.07. Rebeka Zanechalová 21
   Bratislava
   
SPOMÍNAME
† 05.07.2012 Viktor Sinčák
   vedúci o Parobci
   lekár pôvodom z Ukrajiny
† 05.07.1978 Ján Drdoš učiteľ
   Lučenec, Čadca
† 09.07.2008 Cyril Panoc Humenné
† 19.07.1997 Pavol Štoffa Košice
† 27.07.1981 Vladimír Kulčický
   Bratislava významná hádankárska
   osobnosť, je po ňom pomenovaný
   národný šampionát hádankách

PRIPOMÍNAME SI
* 08.07.1946 Stanislav Šoltis Prešov
* 20.07.1912 Vlado Vazagov R.Sobota
   železničiar "Vova" z Turecka
* 24.07.1944 Pavol Čierny Bratislava
   spoluzakladateľ SZHaK a neskorší
   vydavateľ časopisu Šibal

KALENDÁR udalostí

May 2018 June 2018 July 2018
Mo Tu We Th Fr Sa Su
Week 23 1 2 3
Week 24 4 5 6 7 8 9 10
Week 25 11 12 13 14 15 16 17
Week 26 18 19 20 21 22 23 24
Week 27 25 26 27 28 29 30

Kto je práve On-Line

CB not installed

prihlásenie

CB not installed
Monthly View
Monthly View
Flat View
Flat View
Weekly View
Weekly View
Daily View
Daily View
Categories
Categories
Search
Search

Events under 'Logické úlohy'

Saturday, June 23, 2018
Logické úlohy 
Event Name Date
Mrakodprapy A Ich Varianty Saturday, March 19, 2011 (09:00)
Ohrady A Ich Varianty Saturday, May 21, 2011 (14:15)
MYŠ MAŠ Saturday, September 03, 2011 (10:00)
BRATISLAVA - Maľované Krížovky 3 Saturday, November 19, 2011 (11:30)
POPRAD - II. Turnaj Hlavolamov Saturday, June 23, 2012 (14:00)
ON-LINE - Majstrovstvá Poľska - Kvalifikácia LU Saturday, January 19, 2013 (12:00)
ON-LINE Puzzle Marathon Friday, March 01, 2013 (00:00)
PRIEVIDZA - III. Veľkonočný Turnaj KaSS Hlavolamov Saturday, April 20, 2013 (09:30)
ŽILINA - VI. Majstrovstvá Slovenska Družstiev Saturday, October 26, 2013 (09:15)
BRATISLAVA - BRĎO 2013 Saturday, November 09, 2013 (11:00)
Majstrovstvá Slovenska V Logických Úlohách Sunday, June 22, 2014 (09:30)
VRÚTKY - VII. Majstrovstvá Slovenska Družstiev Saturday, September 13, 2014 (14:00)
LOGIC MASTERS India Friday, March 06, 2015 (00:00)
ON-LINE Grand Prix Turnaj - Súčasť Kvalifikácie Na MS Friday, April 15, 2016 (12:00)
BYTČA - IV. Primátorský Turnaj Saturday, April 23, 2016 (14:20)
SENEC - Majstrovstvá Sveta Wednesday, October 19, 2016 (18:00)
BRATISLAVA - BRĎO 2016 Sunday, November 13, 2016 (09:00)
PÚCHOV - Turnaj Hlavolamov Saturday, April 08, 2017 (12:30)
PÚCHOV - X. Majstrovstvá Slovenska Družstiev Saturday, April 08, 2017 (15:30)
ON-LINE Grand Prix Turnaj LOGIKA - Súčasť Kvalifikácie Na MS Friday, April 21, 2017 (00:00)
ON-LINE IV. Grand Prix Turnaj LOGIKA - Súčasť Kvalifikácie Na MS Friday, May 19, 2017 (00:00)
MARTIN - XVII. Majstrovstvá Slovenska Sunday, May 21, 2017 (09:30)
MARTIN - Nominačný Turnaj Na MS Sunday, May 21, 2017 (12:30)
23 Event(s) in 1 page(s)  

Search Calendar

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement