občianske združenie zamerané na rozvoj osobnosti, ducha a aktívnu náplň voľného času

Vyhľadávanie - Search

OČAKÁVAME

23.11. KOŠICE
Cassovia turnaj v riešení sudoku
a logických úloh v 2 kategóriách

24.11. KOŠICE
Maratónsky turnaj v riešení
krížoviek a hádaniek
v 2 kategóriách

--- OKTÓBER 2019 ---

OSLÁVENCI
05.10. Ladislav Hriň Prievidza 74
06.10. Andrea Tamajková P.Bystrica 36
   predtým Pohanková
07.10. Peter Hornák Bratislava 40
08.10. Jaromír Slíž Beladice 68
08.10. Jozef Chano st. Púchov 59
08.10. Jana Salamonová Košice 35
11.10. Tibor Štecák Michalovce 76
12.10. Emil Trochan Bratislava 65
13.10. Jana Sidorová Košice 38
17.10. František Cvengroš 66
   Spišská Nová Ves
19.10. Ľudovít Alth Košice 67
24.10. Anton Zámečník Bratislava 86
25.10. Milan Nemček Vrútky 71
25.10. Šimon Szabari Sady n/T. 23
26.10. Michal Hudák Košice 31
28.10. Martina Hromcová Bytča 22
30.10. Martin Kollár Bratislava 48
31.10. Benjamín Baťalík Michalovce
   75 chirurg, vedúci o Šíravan
31.10. František Hoffman 73
   Ružomberok, zubár

SPOMÍNAME
† 02.10.2008 Otto Léka Žilina
† 03.10.1997 Pavel Fejt Martin
† 07.10.2012 Ľuboslava Koštialová
   Nové Mesto nad Váhom
† 21.10.2008 Zoltán Végh Martin
   svetový autor maľovaných krížoviek

PRIPOMÍNAME SI
* 04.10.1905 Vladimír Kulčický Bratislava
   významný propagátor hádaniek,
   po ktorom je pomenovaný
   národný šampionát
* 04.10.1940 Drahomír Lacko Žiar n/Hr.
* 10.10.1926 František Bekeš Spiš. Belá
* 12.10.1931 Ladislav Ulický Bratislava
   učiteľ chémie známy ako Luky
* 16.10.1912 Michal Vaník Bratislava
   predtým Hronov
* 21.10.1934 Ján Halabrín Vinohrady
   zakladateľ o Žiaran
* 27.10.1932 Ján Belička Trnava
   autor známej pomôcky
   ABECEDA KRÍŽOVKÁRA

--- NOVEMBER 2019 ---

OSLÁVENCI
02.11. Anton Hnáth Moravany 78
          stredoškolský profesor
03.11. Peter Krajčír Bratislava, Trnava
          dobrodruh a cestovateľ 72
03.11. Zdenka Králová (Liptáková) 69
          Bratislava kombinatorička
          profesorka STU Bratislava
03.11. Ľuboš Oravec Bratislava 55
03.11. Judita Ďurčová N.Mesto n/V. 36
05.11. Natália Chanová Púchov 18
          reprezentantka SR v sudoku
06.11. Štefan Gašpár Brusel, Púchov 40
08.11. Emília Rigdová ml. Poprad 29
11.11. Štefan Schrötter Košice 68
17.11. Jozef Štuller Obyce 35
21.11. Pavol Kollár-Bratislava 20
24.11. Jozef Páleník Svinná 65
          poľnohospodár
26.11. Ján Turek Poprad 52
          podpredseda SZHaK
27.11. Alžbeta Krejčiová N.Dubnica 30
28.11. Anton Čermák Košice 73
28.11. Katarína Pokorná Bratislava 30
28.11. Jozef Kontuľ Bratislava 58
          predtým Topoľovka

SPOMÍNAME
† 01.11.1997 Ján Csetneky Komárno
† 04.11.1997 Imrich Petrík Trebišov
† 12.11.2016 Magdaléna Brozmanová
          Žilina

PRIPOMÍNAME SI
* 06.11.1921 Vendelín Vavrík Žilina
   štátny zamestnanec
* 06.11.1925 Jozef Šurina
  Banská Bystrica operný zborista
* 09.11.1958 Zoltán Végh Martin
   svetový autor maľovaných krížoviek
* 10.11.1933 Stanislav Mašan Banská
  Bystrica maliar porcelánu z Francúzska
* 11.11.1945 František Genšorík Martin
* 18.11.1912 Ján Drdoš Čadca, Lučenec
   učiteľ
* 18.11.1936 Štefan Kovarovič Kúty
   vlakový poštár
* 25.11.1920 Marcel Barát "M.B.Rosin"
  Mýtna Nová Ves

KALENDÁR udalostí

September 2019 October 2019 November 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
Week 40 1 2 3 4 5 6
Week 41 7 8 9 10 11 12 13
Week 42 14 15 16 17 18 19 20
Week 43 21 22 23 24 25 26 27
Week 44 28 29 30 31

Kto je práve On-Line

CB not installed

prihlásenie

CB not installed
Monthly View
Monthly View
Flat View
Flat View
Weekly View
Weekly View
Daily View
Daily View
Categories
Categories
Search
Search

Events under 'Logické úlohy'

Wednesday, October 23, 2019
Logické úlohy 
Event Name Date
Mrakodprapy A Ich Varianty Saturday, March 19, 2011 (09:00)
Ohrady A Ich Varianty Saturday, May 21, 2011 (14:15)
MYŠ MAŠ Saturday, September 03, 2011 (10:00)
BRATISLAVA - Maľované Krížovky 3 Saturday, November 19, 2011 (11:30)
POPRAD - II. Turnaj Hlavolamov Saturday, June 23, 2012 (14:00)
ON-LINE - Majstrovstvá Poľska - Kvalifikácia LU Saturday, January 19, 2013 (12:00)
ON-LINE Puzzle Marathon Friday, March 01, 2013 (00:00)
PRIEVIDZA - III. Veľkonočný Turnaj KaSS Hlavolamov Saturday, April 20, 2013 (09:30)
ŽILINA - VI. Majstrovstvá Slovenska Družstiev Saturday, October 26, 2013 (09:15)
BRATISLAVA - BRĎO 2013 Saturday, November 09, 2013 (11:00)
Majstrovstvá Slovenska V Logických Úlohách Sunday, June 22, 2014 (09:30)
VRÚTKY - VII. Majstrovstvá Slovenska Družstiev Saturday, September 13, 2014 (14:00)
LOGIC MASTERS India Friday, March 06, 2015 (00:00)
ON-LINE Grand Prix Turnaj - Súčasť Kvalifikácie Na MS Friday, April 15, 2016 (12:00)
BYTČA - IV. Primátorský Turnaj Saturday, April 23, 2016 (14:20)
SENEC - Majstrovstvá Sveta Wednesday, October 19, 2016 (18:00)
BRATISLAVA - BRĎO 2016 Sunday, November 13, 2016 (09:00)
PÚCHOV - Turnaj Hlavolamov Saturday, April 08, 2017 (12:30)
PÚCHOV - X. Majstrovstvá Slovenska Družstiev Saturday, April 08, 2017 (15:30)
ON-LINE Grand Prix Turnaj LOGIKA - Súčasť Kvalifikácie Na MS Friday, April 21, 2017 (00:00)
ON-LINE IV. Grand Prix Turnaj LOGIKA - Súčasť Kvalifikácie Na MS Friday, May 19, 2017 (00:00)
MARTIN - XVII. Majstrovstvá Slovenska Sunday, May 21, 2017 (09:30)
MARTIN - Nominačný Turnaj Na MS Sunday, May 21, 2017 (12:30)
23 Event(s) in 1 page(s)  

Search Calendar

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement