občianske združenie zamerané na rozvoj osobnosti, ducha a aktívnu náplň voľného času

Vyhľadávanie - Search

OČAKÁVAME

31.1.-3.2. DRUHÉ
INTERNETOVÉ KOLO WPF 
v sudoku ako súčasť kvalifikácie
o postup na MS 2020

14.-17.2. DRUHÉ
INTERNETOVÉ KOLO WPF 
v logike ako súčasť kvalifikácie
o postup na MS 2020

7.03. BRATISLAVA
11. Danubia turnaj v riešení
krížoviek a hádaniek
v 2 kategóriách

--- JANUÁR 2020 ---

OSLÁVENCI
04.01. Dušan Šmikniar Vyhne 56
05.01. Jakub Bahyl Žilina 25
08.01. Tatiana Padyšáková
          (Bezaniuková) Bratislava 37
12.01. Ivan Rias Košice 71
          hádankársky "Hviezdoslav"
13.01. Vladimír Komanický
          Humenné 85
16.01. Milan Šatka Lipt.Mikuláš 35
17.01. Ivan Pastierovič Žilina 76
19.01. Štefan Šomlo Šahy 44
21.01. Jaroslav Vacula Ban.Bystrica 68
23.01. Anton Zaťko Brezno 81
24.01. Marián Mališ Pov.Bystrica 42
          predtým Zvolen
25.01. prof. Ján Sabol Košice 81
          hádankár slovakista UPJŠ
27.01. Dušan Čupka Ban.Bystrica 72
          vydavateľ RELAXu
27.01. Marek Kasár Brezno 36
28.01. Gabriela Vráblová Martin 74
28.01. Magdaléna Gašová Žilina 59
28.01. Pavol Vychovalý Podolínec 37
28.01. Marek Pápay Jatov 31
29.01. Jaroslav Grajciar ml. Zvolen 25
30.01. Andrej Plaštiak Hlohovec 28
          predtým Námestovo

SPOMÍNAME
† 06.01.2011 Vladimír Konečný Svinná
† 20.01.1987 Ľudovít Fekete Žilina
   významná osobnosť o Slovenári
† 25.01.1997 Milan Vyparina Bratislava
   zakladateľ a vedúci o Dunajci

PRIPOMÍNAME SI
* 01.01.1952 Juraj Bubnáš Prievidza
   dlhoročný vedúci o Bôbari
* 01.01.1935 Karol Pirnaga Michalovce
   športový novinár
* 05.01.1944 František Baláž
   Krompachy konštruktér, hádankár
* 11.01.1960 Ján Rybnikář Lubina
* 13.01.1935 Pavol Kušnír Košice
          jazykovedec
* 14.01.1952 Peter Porteleky Martin
* 20.01.1913 Ján Gažovič Bratislava
   redaktor čas. Slovenský krížovkár
   vedúci bývalého o Kablováci
* 27.01.1922 Irenej Hornák Bratislava
   detský lekár s pseudonymom "íha"

--- FEBRUÁR 2020 ---

OSLÁVENCI
02.02. Veronika Koľveková Košice 27
02.02. Jiří Sýkora Vsetín 68
04.02. Ján Fehér Bratislava 90
          univerzitný pedagóg
06.02. Jozef Papcun Prešov 67
08.02. Peter Ivan Poprad 69
10.02. Jozef Kováčik N.Mesto n/V. 68
13.02. Martin Fudárek Báhoň 53
14.02. Marián Ďurech Martin 70
17.02. Roman Strcula Martin 59
17.02. Peter Bohuš Košice 71
18.02. Igor Jakubček Žilina 65
21.02. Katarína Hromcová Bytča 47
22.02. Matej Uher Bratislava 27
          reprezentant SR v logike
26.02. Jozef Prekop Trenčín 66
27.02. Jaroslav Grajciar st. Zvolen 56
xx.02. Jozef Sabol Kysak 77

SPOMÍNAME
† 06.02.2015 Drahomír Lacko Žiar n/H.
† 11.02.2016 Juraj Bubnáš Prievidza
† 16.02.2013 Vladimír Chlebo
          Banská Bystrica
† 17.02.2016 Ján Olexa Košice
† 24.02.2015 Pavol Bruňanský Vinné

PRIPOMÍNAME SI
* 01.02.1949 Anna Melichová Zvolen
* 05.02.1933 Valent Minďáš Svit
* 05.02.1953 Ján Olexa Košice
* 06.02.1926 Vladimír Šemrinec
           Prievidza
* 26.02.1923 Miloš Lociga Lučenec
          ekonóm
* 26.02.1960 Emília Rigdová Poprad
          stredoškolská profesorka

KALENDÁR udalostí

December 2019 January 2020 February 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
Week 1 1 2 3 4 5
Week 2 6 7 8 9 10 11 12
Week 3 13 14 15 16 17 18 19
Week 4 20 21 22 23 24 25 26
Week 5 27 28 29 30 31
Členstvo PDF Print E-mail
Written by Ján Farkaš   
Wednesday, 30 October 2019

Členom zväzu sa môže stať každý, kto obľubuje rôzne krížovky, hádanky, rébusy, hlavolamy, či iné logické úlohy, alebo len tak fandí tomuto odvetviu ľudskej činnosti. Na adresu zväzu stačí poslať jednoduchú prihlášku, ktorá obsahuje:
Image
Meno a adresu - dátum narodenia - kontaktný e-mail prípadne telefón - oblasť v ktorej by chcel pôsobiť, prípadne v čom sa chce zdokonaliť, resp. čím chce prispieť v rámci zväzových aktivít

Radi privítame aj informácie o vašich aktivitách, či nejaké práce v tejto oblasti vytvárate a publikujete (ste napríklad autor krížoviek), ktorá oblasť je vám bližšia (krížovky, hádanky, prípadne hlavolamy), ako aj to, čo by napomohlo vo vašom okolí k rozvoju tejto ušľachtilej činnosti.

Členský poplatok na kalendárny rok je 5 €. Uhrádza sa vždy do konca februára príslušného roka. Ak člen nedodrží tento termín, je možné členské uhradiť aj neskôr, avšak vo výške 7 € (toto neplatí pre novo prijímaných členov). Spôsob platby si člen môže vybrať: v hotovosti na turnaji, príkazom z osobného účtu na bankový účet SZHaK (VÚB v novom tvare IBAN = SK67 0200 0000 0013 4563 7255 - medzery sú uvedené len pre lepšie znázornenie). Poštovou poukážkou, ani priamym vkladom na účet členské NEUHRÁDZAJTE. V každom prípade novým členom odporúčame zaslať základné informácie aj poštou, alebo e-mailom. Inak nevieme kto poslal členské a aké má napríklad predstavy sa v našom kolektíve realizovať.

Následne obdržíte členský preukaz a ďalšie informácie o činnosti celého združenia, krúžkoch vo Vašom okolí, konaní turnajov a podobne. Členský preukaz sa vydáva na obdobie 5 rokov (každý rok členstva sa vyznačí nálepkou) a to počnúc rokom pravidelného konania snemu. Potvrdenie členstva počas celého obdobia oprávňuje hlasovať na sneme SZHaK a počas jednotlivých rokov týmto člen takto preukazuje oprávnenie na zľavu zo štartovného na majstrovstvách Slovenska vo všetkých kategóriách a zľavu na ubytovaní  súvisiacom s majstrovskými dvojdňovými podujatiami, ktorá je vyhlasovaná každý rok osobitne (na stránke Zľavy pre členov). Členstvo však stráca svoju platnosť, ak nie je na príslušný kalendárny rok uhradený členský poplatok.

Pracujeme v 4 sekciách:
1. krížovky          2. hádanky          3. logické úlohy a hlavolamy          4. obchodné vzťahy

Niektorí záujemcovia sú len v korešpondenčnom kontakte a nemajú okolo seba priateľov podobného zamerania, iní sa zas združujú do záujmových krúžkov (klubov). Takéto krúžky sú už v každom kraji, čím je nás viac, tým viac krúžkov je i pre vás (a stále bližšie). Adresy a kontakty na krúžky v jednotlivých mestách a obciach nájdete aj na stránke príslušného krúžku.

Stav členského (stav k 30.10.2019)


prehľad členovrok
2011
rok
2012
rok
2013
rok
2014
rok
2015
rok
2016
rok
2017
rok
2018
rok
2019
rok
2020
 Babinský Ján-Hontianske Tesáre od 2015
 Bajcar Ľubomír-Brezová pod Bradlom od 2015
 Baťalík Benjamín-Michalovce
x
x
x
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
 Benedikovič Ivan-Nitra
 Bielik Ladislav-Sereď
 Bieliková Michaela-Sereď
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
 Blecha Stanislav-Bratislava
 Bódi Juraj-Detva od 2015
 Bohuš Peter-Košice od 2015
 Bombár Bartolomej-Košice
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
 Braniša Igor-Bytča od 2013
 Branišová Eva-Bytča od 2013
 Branišová Zuzana-Bytča od 2014
x
x
x
x
x
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
 Bruňanský Pavol-Vinné (†)
 Bruško Jozef-Trenčín
 Bubnáš Juraj-Prievidza (†)
 Bubnášová Katarína-Prievidza od 2017
x
x
ÁNO
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
x
x
x
x

x

x

ÁNO

x

x

x

x

x

x
 Cvengroš František-Spišská Nová Ves
 Čačko Rudolf-Košice
 Čaklošová Miriama-Žiar n/Hr.
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO

x
ÁNO
ÁNO

x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO

x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
 Čermák Anton-Košice
 Čižmár Ján-Poniky (†)
 Čupka Dušan-Banská Bystrica
x
x
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x

x
x

x
x

x
 Daniš Vladimír-Handlová od 2012
 Demiger Matúš-Zlaté Moravce
 Demigerová Daniela-Zlaté Moravce od 2012
x
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO

ÁNO
ÁNO
ÁNO

x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
 Dovičín Michal-Bratislava od 2012
 Droppa Ján-Prešov
 Ďurčová Judita-Nové Mesto n/V. od 2016
 Ďurech Marián-Martin
x
x
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
 Farkaš Ján-Martin/Bratislava
 Filadelfy Ivan-Prievidza
 Fundárek Martin-Báhoň od 2015
 Fundárková Anna-Báhoň od 2016
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO

x
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
 Gašová Magdaléna-Žilina od 2015
 Gašpár Peter-Púchov
 Gašpár Štefan-Púchov/Brusel
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
 Genšorík František-Martin (†)
 Gonda Lucián-Chmiňany/Kristy
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO

ÁNO

ÁNO

ÁNO

ÁNO

ÁNO

x

x
 Hájiček Miroslav-Prievidza/Bratislava (†)
 Hajovský Anton-Svit
 Hnáth Anton-Moravany
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO

ÁNO
ÁNO
ÁNO

ÁNO
ÁNO
ÁNO

ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO

x
x

x
x
 Hriň Ladislav-Prievidza
 Hromcová Katarína-Bytča
 Hromcová Martina-Bytča
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
 Hromcová Zuzana-Bytča
 Hromec Richard-Bytča od 2012
 Hronský Dušan-Košice
 Hučka Jozef-Šurany od 2015
ÁNO
x
x
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
 Hudák Anton-Poliakovce
 Hudák Igor-Košice
 Hudák Peter-Košice
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
 Husár Pavol-Prešov
 Chanová Natália-Púchov od 2014
 Chanová Helena-Púchov od 2014
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
 Chano Jozef st.-Púchov od 2014
 Chano Ľubomír-Púchov od 2014
 Chudý Milan-Prievidza/Banská Bystrica
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
 Ivan Peter-Poprad
 Jablonský Jaroslav-Kysucké Nové Mesto
 Jakubček Igor-Žilina
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
 Juráň Radovan-Bratřejov od 2014
 Jurišta Rudolf-Čadca
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
x
x
x
 Kahmalová Michala-Žiar n/Hr. od 2014
 Kalaninová Daniela-Humenné od 2013
 Kandrik Milan-Tatranská Lomnica
 Kmeť Vladimír-Prievidza
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO

ÁNO
ÁNO
ÁNO

ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
 Komanický Vladimír-Humenné
 Kontuľ Jozef-Bratislava
 Koštialová Ľuboslava-Nové Mesto n/V. (†)
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
 Kotvan Libor-Petrova Ves
 Kováčik Jozef-Nové Mesto n/V.
 Kovářová Ivona-Valašské Meziříčí od 2014
 Krajči Stanislav-Košice
x
x
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
 Krähenbilová Dana-Prievidza
 Krebs Martin-Vinosady
 Kubove Jozef-Košice
x
x
x
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
 Lacko Drahomír-Žiar n/Hr. (†)
 Lančarič Drahotín-Zábřeh
 Lehotská Blanka-Bratislava
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO

x
ÁNO

x
ÁNO

x
ÁNO

x
x

x
x
 Moško Rudolf-Trenčín
 Mráz Miroslav-Zlaté Moravce
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
 Nemček Milan-Vrútky
 Novák Bohumil-Humenné
 Olexa Ján-Košice
 Ondovčíková Daniela-Modra od 2015
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
 Padyšáková-Bezaniuková Tatiana-Bratislava
 Paďour Peter-Žilina
 Páleník Jozef-Svinná
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
x
x
x
x
x
 Pastucha Ivan-Ružomberok
 Pavlík Jozef-Prešov/Chmeľov
 Pihuličová Martina-Ižkovce od 2014
 Plachý Stanislav-Zemianske Kostoľany
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
 Platzner Igor-Žilina
 Ploščica Miroslav-Košice
 Pokorný Michal-Bratislava od 2018
 Prekop Jozef-Trenčín
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
 Prinnerová Martina-Zvolen od 2012
 Psotný Ján-Nové Mesto n/V.
 Rias Ivan-Košice
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
x
x
x
x
x
 Rigda Adrián-Poprad
 Rigdová Emília st.-Poprad
 Rigdová Emília ml.-Poprad
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
 Rybka Ján-Poprad
 Rybnikář Ján-Lubina
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
x
x
x
 Sadloň Jozef-Bratislava (†)
 Sadloňová Eva-Senica
 Samec Peter-Žilina
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO

x
ÁNO

x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
 Schenková Terézia-Martin
 Sidorová Janka-Košice
 Slíž Jaromír-Beladice
ÁNO
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
 Sloboda Peter-Stará Ľubovňa
 Strcula Roman-Martin
x
x
x
x
x
x
x
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
 Struňák Juraj-Michalovce
 Sýkora Jiří-Vsetín
 Šarkan Ivan-Martin
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
x
x
x
x
x
 Šimčisko Viktor-Bratislava
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
 Škrhová Diana-Bratislava od 2015
 Škrovina Dušan-Martin
 Škulová Elena-Zlaté Moravce
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
 Šmikniar Dušan-Vyhne
 Štefek Peter-Vsetín od 2014
 Ondrejková (Štiptová) Ivana-Ružomberok
 Štiptová Mária-Ružomberok
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
 Šuňavec Ivan-Ružomberok
 Šuňavec Miroslav-Liptovský Hrádok
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
x
x
x
 Tatarko Štefan-Poprad
 Tibenský Pavol-Brezová pod Bradlom
 Tomáš Milan-Poprad/Bratislava od 2012
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO

x
ÁNO
ÁNO

ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
x
x
x
x
x
 Turek Ján-Poprad
 Turek Ľubomír-Poprad
 Uher Matej-Bratislava od 2015
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
 Vacula Jaroslav-Banská Bystrica
 Varšaník Štefan-Michalovce
 Vaško Jozef-Nové Mesto n/V.
ÁNO
x
ÁNO 
ÁNO
x
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
 Vojník Dušan-Prešov
 Vychovalý Pavol ml.-Podolínec
 Vychovalý Pavol st.-Podolínec
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
 Zálepa Dušan-Nitra
 Zámečník Antonín-Bratislava od 2013
 Zanechal Marcel-Bratislava
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
 Zaťko Anton-Brezno
 Zvěřina Jan-Mimoň od 2018
 Žitňák Ladislav-Šaľa
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
x
x
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
Last Updated ( Thursday, 31 October 2019 )
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement