občianske združenie zamerané na rozvoj osobnosti, ducha a aktívnu náplň voľného času

Vyhľadávanie - Search

OČAKÁVAME

21.04.2018 Púchov
turnaj pre každého v riešení
sudoku a logických úloh
súčasť kvalifikácie o postup na MS

21.04.2018 Púchov
Nominačný turnaj o postup
na Majstrovstvá sveta v sudoku

22.04.2018 Púchov
8. Gumi turnaj v riešení
sudoku a logických úloh
súčasť kvalifikácie o postup na MS

22.04.2018 Púchov
Nominačný turnaj o postup
na Majstrovstvá sveta v logike

04.-07.05. ON-LINE Z OBÝVAČKY
IV. internetový turnaj v logike
súčasť kvalifikácie o postup na MS

12.05.2018 Svinná
13. Euro turnaj v riešení
krížoviek a hádaniek

--- APRÍL 2018 ---

OSLÁVENCI
01.04. Igor Bubeník Radošiná 67
02.04. Rudolf Jurišta Čadca 79
05.04. Richard Hromec Bytča 45
06.04. Viliam Plachý Z.Kostoľany 74
06.04. Martina Prinerová Zvolen 48
06.04. Ivan Šuňavec Ružomberok 46
06.04. Miriama Čaklošová Žiar n/Hr. 26
07.04. Dušan Fízel Bratislava
   Sučany / Bratislava 69
15.04. Drahotín Lančarič Zábřeh 76
   predtým Žilina a Trnava, potravinár
16.04. Miroslav Ploščice Košice 56
   matematik, vedec, reprezentant SR
   historicky najúspešnejší riešiteľ
16.04. Zuzana Branišová Bytča 16
17.04. Anton Hudák Poliakovce 42
20.04. Mikuláš Szabari Sady n/Tor. 23
21.04. Miroslav Šuňavec Lipt.Hrádok 56
24.04. Zuzana Hromcová Bytča 23
   tronásobná majsterka SR v sudoku
   bronzová z majstrovstiev sveta 2013
   v logike v kategórii do 18 rokov
26.04. Michal Dovičín Bratislava 43

SPOMÍNAME
† 20.04.1978 Jaroslav Kaiser Bratislava
   učiteľ, autor a prekladateľ libriet

PRIPOMÍNAME SI
* 05.04.1895 Jaroslav Kaiser Bratislava
   autor opier známy ako Jarko Elen
* 11.04.1947 Vladimír Chlebo B.Bystrica
* 13.04.1953 Marek Mojdis Giraltovce
* 26.04.1943 Stanislav Strmeň Bratislava
   profesiou fyziatrik, koníčkom
   hádankársky teoretik a autor
   známy pod prezývkou Sestra
   stredoškolský pedagóg

--- MÁJ 2018 ---

OSLÁVENCI
01.05. Miroslav Ondrejka L.Sliače 33
01.05. Jozef Kolesár Košice 69
07.05. Ján Čižmár Poniky 72
   zakladateľ RELAXu
   aktuálny vedúci o Hron
07.05. Viliam Balko Martin 56
08.05. Milan Chudý Prievidza 59
   redaktor RELAXu
08.05. Miroslav Gomola Žilina 35
09.05. Jozef Bubnár Hencovce 62
   bývalý futbalový rozhodca
10.05. Ján Psotný N.Mesto n/V. 61
13.05. Pavol Vychovalý Podolínec 69
14.05. Milan Velísek Trenčín 70
   predtým Dubnica n/V.
16.05. Miloš Hruška Bratislava 41
   predtým Olešná pri Čadci
17.05. Peter Hudák Košice 33
   najúspešnejší reprezentent SR
   vicemajster sveta v logike
20.05. Radoslav Žačok S.Ľubovňa 44
21.05. Blanka Lehotská Bratislava 45
   vedúca o K1Z, trénerka repre SR
22.05. Jozef Kumičík Trenčín 68
24.05. Diana Škrhová Bratislava 19
26.05. Ján Makovník Ružomberok 56
30.05. Peter Sloboda 64
   Stará Ľubovňa vedúci o Gorali

SPOMÍNAME
† 01.05.2017 Stanislav Strmeň Bratislava
   dlhoročný vedúci o Dunajci
   slovenská hádankárska legenda
† 20.05.2014 František Genšorík Martin
† 28.05.2008 Peter Porteleky Martin
† 29.05.2013 Ladislav Královský Michalovce

PRIPOMÍNAME SI
* xx.05.1946 Ján Sopóci Žilina
* 11.05.1953 Miroslav Hájiček
   Bratislava predtým Prievidza
   vedúci o Bôbari
* 29.05.1929 Jozef Linder Sliač

KALENDÁR udalostí

November 2017 December 2017 January 2018
Mo Tu We Th Fr Sa Su
Week 48 1 2 3
Week 49 4 5 6 7 8 9 10
Week 50 11 12 13 14 15 16 17
Week 51 18 19 20 21 22 23 24
Week 52 25 26 27 28 29 30 31
Členstvo PDF Print E-mail
Written by Ján Farkaš   
Thursday, 01 June 2017

Členom zväzu sa môže stať každý, kto obľubuje rôzne krížovky, hádanky, rébusy, hlavolamy, či iné logické úlohy, alebo len tak fandí tomuto odvetviu ľudskej činnosti. Na adresu zväzu stačí poslať jednoduchú prihlášku, ktorá obsahuje:
Image
Meno a adresu - dátum narodenia - kontaktný e-mail prípadne telefón - oblasť v ktorej by chcel pôsobiť, prípadne v čom sa chce zdokonaliť, resp. čím chce prispieť v rámci zväzových aktivít

Radi privítame aj informácie o vašich aktivitách, či nejaké práce v tejto oblasti vytvárate a publikujete (ste napríklad autor krížoviek), ktorá oblasť je vám bližšia (krížovky, hádanky, prípadne hlavolamy), ako aj to, čo by napomohlo vo vašom okolí k rozvoju tejto ušľachtilej činnosti.

Členský poplatok na kalendárny rok je 5 €. Uhrádza sa vždy do konca februára príslušného roka. Ak člen nedodrží tento termín, je možné členské uhradiť aj neskôr, avšak vo výške 7 € (toto neplatí pre novoprijímaných členov). Spôsob platby si člen môže vybrať: v hotovosti na turnaji, príkazom z osobného účtu na bankový účet SZHaK (VÚB v novom tvare IBAN = SK67 0200 0000 0013 4563 7255 - medzery sú uvedené len pre lepšie znázornenie). Poštovou poštovou poukážkou, ani pramym vkladom na účet členské NEUHRÁDZAJTE. V každom prípade novým členom odporúčame zaslať základné informácie aj poštou, alebo e-mailom. Inak nevieme kto poslal členské a aké má napríklad predstavy sa v našom kolektíve realizovať.

Následne obdržíte členský preukaz a ďalšie informácie o činnosti celého združenia, krúžkoch vo Vašom okolí, konaní turnajov a podobne. Členský preukaz sa vydáva na obdobie 5 rokov (každý rok členstva sa vyznačí nálepkou) a to počnúc rokom pravidelného konania snemu. Potvrdenie členstva počas celého obdobia oprávňuje hlasovať na sneme SZHaK a počas jednotlivých rokov týmto člen takto preukazuje oprávnenie na zľavu zo štartovného na majstrovstvách Slovenska vo všetkých kategóriách a zľavu na ubytovaní  súvisiacom s majstrovskými dvojdňovými podujatiami, ktorá je vyhlasovaná každý rok osobitne (na stránke Zľavy pre členov). Členstvo však stráca svoju platnosť, ak nie je na príslušný kalendárny rok uhradený členský poplatok.

Pracujeme v 4 sekciách:
1. krížovky          2. hádanky          3. logické úlohy a hlavolamy          4. obchodné vzťahy

Niektorí záujemcovia sú len v korešpondenčnom kontakte a nemajú okolo seba priateľov podobného zamerania, iní sa zas združujú do záujmových krúžkov (klubov). Takéto krúžky sú už v každom kraji, čím je nás viac, tým viac krúžkov je i pre vás (a stále bližšie). Adresy a kontakty na krúžky v jednotlivých mestách a obciach nájdete aj na stránke príslušného krúžku.

Stav členského (stav k 1.2.2018)

prehľad členovrok
2009
rok
2010
rok
2011
rok
2012
rok
2013
rok
2014
rok
2015
rok
2016
rok
2017
rok
2018
 Babinský Ján-Hontianske Tesáre od 2015
 Bajcar Ľubomír-Brezová pod Bradlom od 2015
 Baťalík Benjamín-Michalovce
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
ÁNO

x
x
ÁNO

x
x
ÁNO

ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
 Benedikovič Ivan-Nitra
 Bielik Ladislav-Sereď od 2010
 Bieliková Michaela-Sereď od 2010
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
 Blecha Stanislav-Bratislava
 Bódi Juraj-Detva od 2015
 Bohuš Peter-Košice od 2015
 Bombár Bartolomej-Košice
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
 Braniša Igor-Bytča od 2013
 Branišová Eva-Bytča od 2013
 Branišová Zuzana-Bytča od 2014
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
 Bruňanský Pavol-Vinné (†)
 Bruško Jozef-Trenčín
 Bubnáš Juraj-Prievidza (†)
 Bubnášová Katarína-Prievidza od 2017
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
ÁNO
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
x
x
x
x

x

x

ÁNO

x

x
 Cvengroš František-Spišská Nová Ves
 Čačko Rudolf-Košice
 Čaklošová Miriama-Žiar n/Hr. od 2009
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO

x
ÁNO
ÁNO

x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO

x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
 Čermák Anton-Košice
 Čižmár Ján-Poniky
 Čupka Dušan-Banská Bystrica
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
 Daniš Vladimír-Handlová od 2012
 Demiger Matúš-Zlaté Moravce
 Demigerová Daniela-Zlaté Moravce od 2012
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO

ÁNO
ÁNO
ÁNO

x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
x
 Dovičín Michal-Bratislava od 2012
 Droppa Ján-Prešov
 Ďurčová Judita-Nové Mesto n/V. od 2016
 Ďurech Marián-Martin
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
 Farkaš Ján-Martin/Bratislava
 Filadelfy Ivan-Prievidza
 Fundárek Martin-Báhoň od 2015
 Fundárková Anna-Báhoň od 2016
ÁNO
x
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO

x
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
x
x
 Gašová Magdaléna-Žilina od 2015
 Gašpár Peter-Púchov
 Gašpár Štefan-Púchov/Brusel
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
 Genšorík František-Martin (†)
 Gonda Lucián-Chmiňany/Kristy
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO

ÁNO

ÁNO

ÁNO

ÁNO

x
 Hájiček Miroslav-Prievidza/Bratislava
 Hajovský Anton-Svit
 Hnáth Anton-Moravany
ÁNO
ÁNO
ÁNO
 
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO

ÁNO
ÁNO
ÁNO

ÁNO
ÁNO
ÁNO

ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
 Hriň Ladislav-Prievidza
 Hromcová Katarína-Bytča od 2009
 Hromcová Martina-Bytča od 2009
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
 Hromcová Zuzana-Bytča od 2009
 Hromec Richard-Bytča od 2012
 Hronský Dušan-Košice
 Hučka Jozef-Šurany od 2015
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
 Hudák Anton-Poliakovce
 Hudák Igor-Košice
 Hudák Peter-Košice
ÁNO
x
x
x
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
 Husár Pavol-Prešov
 Chanová Natália-Púchov od 2014
 Chanová Helena-Púchov od 2014
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
x
x
x
 Chano Jozef st.-Púchov od 2014
 Chano Ľubomír-Púchov od 2014
 Chudý Milan-Prievidza/Banská Bystrica
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
x
x
ÁNO
 Ivan Peter-Poprad
 Jablonský Jaroslav-Kysucké Nové Mesto
 Jakubček Igor-Žilina
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
x
 Juráň Radovan-Bratřejov od 2014
 Jurišta Rudolf-Čadca
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
x
 Kahmalová Michala-Žiar n/Hr. od 2014
 Kalaninová Daniela-Humenné od 2013
 Kandrik Milan-Tatranská Lomnica
 Kmeť Vladimír-Prievidza
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO

ÁNO
ÁNO
ÁNO

ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
 Komanický Vladimír-Humenné
 Kontuľ Jozef-Bratislava
 Koštialová Ľuboslava-Nové Mesto n/V. (†)
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
 Kotvan Libor-Petrova Ves od 2010
 Kováčik Jozef-Nové Mesto n/V.
 Kovářová Ivona-Valašské Meziříčí od 2014
 Krajči Stanislav-Košice
x
x
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
 Krähenbilová Dana-Prievidza od 2010
 Krebs Martin-Vinosady
 Kubove Jozef-Košice
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
 Lacko Drahomír-Žiar n/Hr. (†)
 Lančarič Drahotín-Zábřeh od 2011
 Lehotská Blanka-Bratislava
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO

x
ÁNO

x
ÁNO

x
x
 Moško Rudolf-Trenčín
 Mráz Miroslav-Zlaté Moravce od 2009
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
 Nemček Milan-Vrútky od 2009
 Novák Bohumil-Humenné od 2010
 Olexa Ján-Košice
 Ondovčíková Daniela-Modra od 2015
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
 Padyšáková-Bezaniuková Tatiana-Bratislava od 2010
 Paďour Peter-Žilina
 Páleník Jozef-Svinná
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
 Pastucha Ivan-Ružomberok
 Pavlík Jozef-Prešov/Chmeľov
 Pihuličová Martina-Ižkovce od 2014
 Plachý Stanislav-Zemianske Kostoľany
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
 Platzner Igor-Žilina
 Ploščica Miroslav-Košice
 Pokorný Michal-Bratislava od 2018
 Prekop Jozef-Trenčín
x
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
ÁNO
x
 Prinnerová Martina-Zvolen od 2012
 Psotný Ján-Nové Mesto n/V.
 Rias Ivan-Košice
x
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
 Rigda Adrián-Poprad
 Rigdová Emília st.-Poprad
 Rigdová Emília ml.-Poprad
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
 Rybka Ján-Poprad
 Rybnikář Ján-Lubina od 2011
x
x
x
x
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
 Sadloň Jozef-Bratislava (†)
 Sadloňová Eva-Senica
 Samec Peter-Žilina
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO

x
ÁNO

x
ÁNO
 Schenková Terézia-Martin
 Sidorová Janka-Košice
 Slíž Jaromír-Beladice
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
 Sloboda Peter-Stará Ľubovňa
 Strcula Roman-Martin
x
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
 Struňák Juraj-Michalovce
 Sýkora Jiří-Vsetín od 2011
 Šarkan Ivan-Martin
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
 Šimčisko Viktor-Bratislava
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
 Škrhová Diana-Bratislava od 2015
 Škrovina Dušan-Martin
 Škulová Elena-Zlaté Moravce
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
 Šmikniar Dušan-Vyhne
 Štefek Peter-Vsetín od 2014
 Ondrejková (Štiptová) Ivana-Ružomberok
 Štiptová Mária-Ružomberok
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
x
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
x
 Šuňavec Ivan-Ružomberok
 Šuňavec Miroslav-Liptovský Hrádok
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
 Tatarko Štefan-Poprad
 Tibenský Pavol-Brezová pod Bradlom
 Tomáš Milan-Poprad/Bratislava od 2012
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO

x
ÁNO
ÁNO

ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
x
x
x
 Turek Ján-Poprad
 Turek Ľubomír-Poprad
 Uher Matej-Bratislava od 2015
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
 Vacula Jaroslav-Banská Bystrica
 Varšaník Štefan-Michalovce
 Vaško Jozef-Nové Mesto n/V.
ÁNO
x
ÁNO 
ÁNO
x
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
 Vojník Dušan-Prešov
 Vychovalý Pavol ml.-Podolínec
 Vychovalý Pavol st.-Podolínec
ÁNO
x
x
x
x
x
x
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
 Zálepa Dušan-Nitra od 2011
 Zámečník Antonín-Bratislava od 2013
 Zanechal Marcel-Bratislava
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
ÁNO
x
x
x
x
 Zaťko Anton-Brezno
 Žitňák Ladislav-Šaľa
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
ÁNO
x
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
ÁNO
x
x
x
ÁNO
x
x
x
x
x
Last Updated ( Wednesday, 14 February 2018 )
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement