občianske združenie zamerané na rozvoj osobnosti, ducha a aktívnu náplň voľného času

Vyhľadávanie - Search

Kto je práve On-Line

CB not installed

prihlásenie

CB not installed
Tvorba do časopisov PDF Print E-mail
Written by Ján Farkaš   
Friday, 09 November 2007

Vydávate časopis, alebo potrebujete reklamne podporiť vás produkt - vyhotovujeme čokoľvek, naša kvalita stojí za to. Spolupracujeme s vyše 50 autormi z celého Slovenska, o naše diela sa zaujímajú vydavatelia a agentúry z Čiech, Maďarska, ale i Japonska. Krížovky, osemsmerovky, doplňovačky, maľované obrázky, hlavolamy, logické úlohy, prešmyčky a iné hádanky = všetko z jedného miesta.

U nás nenájdete vymyslené výrazy (ako niekde inde), všetko je redigované a viazané na pestrú zbierku jazykovedných slovníkov, slovníkov cudzích slov, či skratiek, nechýbajú atlasy, encyklopédie, krížovkárske, ale i odborné publikácie.


Teší nás, keď sa opäť partneri na nás obrátia s vyjadrením spokojnosti ohľadom predchádzajúcej spolupráce. Toto zaväzuje. Našim cieľom je prinášať kvalitu a obohacovanie osobnosti lúštiteľa. Či už na poli krížovkárskom, alebo inom. Nie sme obchodná spoločnosť, sme len skupina priateľov, ktorých spojil spoločný koníček. Napriek tomu sme naň hrdí. Priateľstvá, ktoré tu vznikali a dúfame že aj naďalej budú vznikať, sú dlhodobým putom, ktorý posilňuje každého človeka.


A preto vitajte priatelia - sme tu pre vás.

 

Naše združenie nemá klasickú redakciu a svoju činnosť vykonáva ako koníček vo voľnom čase. Preto doporučujeme využívať hlavne emailový spôsob komunikácie, nakoľko počas bežného času je drvivá väčšina našich členov vo svojom zamestnaní. 

 

Občianske združenie
Slovenský zväz hádankárov a krížovkárov (stačí použiť skratku SZHaK)
Dulova 34/74 - 036 08 Martin
IČO: 36148423              DIČ: 202 165 2380
MAIL: This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
MOBIL:  0902 264 247 (predseda)
Last Updated ( Saturday, 21 August 2010 )
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement