Vydávate časopis, alebo potrebujete reklamne podporiť vás produkt - vyhotovujeme čokoľvek, naša kvalita stojí za to. Spolupracujeme s vyše 50 autormi z celého Slovenska, o naše diela sa zaujímajú vydavatelia a agentúry z Čiech, Maďarska, ale i Japonska. Krížovky, osemsmerovky, doplňovačky, maľované obrázky, hlavolamy, logické úlohy, prešmyčky a iné hádanky = všetko z jedného miesta.

U nás nenájdete vymyslené výrazy (ako niekde inde), všetko je redigované a viazané na pestrú zbierku jazykovedných slovníkov, slovníkov cudzích slov, či skratiek, nechýbajú atlasy, encyklopédie, krížovkárske, ale i odborné publikácie.

Teší nás, keď sa opäť partneri na nás obrátia s vyjadrením spokojnosti ohľadom predchádzajúcej spolupráce. Toto zaväzuje. Našim cieľom je prinášať kvalitu a obohacovanie osobnosti lúštiteľa. Či už na poli krížovkárskom, alebo inom. Nie sme obchodná spoločnosť, sme len skupina priateľov, ktorých spojil spoločný koníček. Napriek tomu sme naň hrdí. Priateľstvá, ktoré tu vznikali a dúfame že aj naďalej budú vznikať, sú dlhodobým putom, ktorý posilňuje každého človeka.

A preto vitajte priatelia - sme tu pre vás.

Naše združenie nemá klasickú redakciu a svoju činnosť vykonáva ako koníček vo voľnom čase.
Preto odporúčame využívať hlavne emailový spôsob komunikácie, nakoľko počas bežného času je drvivá väčšina našich členov vo svojom zamestnaní.

Občianske združenie
Slovenský zväz hádankárov a krížovkárov (stačí použiť skratku SZHaK)
Mánesovo námestie 2 - 851 01 Bratislava
IČO: 36148423              DIČ: 202 165 2380
EMAIL: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
MOBIL:  0902 264 247 (predseda)